DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #743140  autor: molibden
 24 sie 2014, 16:23
Jak najlepiej zrezygnować z neostrady? Iść do salonu i tam wszystko zrobią czy po prostu wysłać pismo z rezygnacją? I gdzie się to teraz wysyła bo wg mnie to do Wawy ale czytam że są co do tego wątpliwości i niektórzy ślą jeśłi dobrze pamietam na Sieradz czy Skierniewice bo tam też orange ma jakiś adres. Dotychczas rezygnowałem z telewizji sat i pismo doszło - rezygnacja bez problemu ale z tego co czytałem orange lubi robić problemy.

 #743144  autor: zoltan666
 24 sie 2014, 16:38
Na fakturze za telefon mam taki adres do korespondencji: Orange Polska S.A., ul.Jagiellońska 34, 96-100 Skierniewice i taki sam adres mam na pismie które podpisałem Netii w celu przeniesienia do nich numeru.

 #743156  autor: molibden
 24 sie 2014, 17:27
żeby było śmieszniej to w aneksie do umowy napisali że umowę mam zawartą z tpsa z siedzibą Twarda w Wawie a adres korespondencyjny to ul. bażantów - katowice. W umowie o stacjonarny mam Aleje Jerozolimskie - adres korespondencyjny - Skierniewice. Kosmos. :shock:

 #743158  autor: zoltan666
 24 sie 2014, 17:36
Bo pewnie aneks zawarty jeszcze z TPSA, a stacjonarny już z Orange.

 #743222  autor: molibden
 24 sie 2014, 20:15
neo to ja mam ze 12 lat chyba. Dowiedziałem się że mam słać umyślnego do skierniewic.

 #743225  autor: zoltan666
 24 sie 2014, 20:26
A rezygnujesz całkowicie z kabla, czy gdzieś przenosisz?

 #743281  autor: molibden
 25 sie 2014, 06:29
Muszę zrezygnowac z neo bo chcę się w końcu uwolnić i od neostrady i stacjonarki. Te durne opłaty za utrzymanie łącza to złodziejstwo więc wychodzi na to że najpierw muszę zrezygnować z neo a dopiero potem ze stacjonarki. Niemam za bardzo gdzie się przenieść. na razie mam Aero i na razie widze ze dałoby rade ale wieczorami zdaje sie to mordęga. jak tak dalej bedzie to musze poszukać czegoś w zamian bo na samym aero to chyba nie uciągnę

 #743326  autor: Dziedzic Pruski
 25 sie 2014, 10:18
Możesz rezygnować jednym pismem neo i kabel. Sprawdziłem na sobie kilka razy. Pisz do
Orange Polska S. A.
ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice
poleconym. Ja dodatkowo jeszcze piszę z potw. odbioru, bo nie ufam draniom. ;)

Używam: virginmobile.pl, klucz.net, nju.pl, happycall.pl, aero2.pl, RBM, alditalk.de, vipnet.hr, du.ae
Dawniej: Centertel, Era, Plus, Heyah, T-Mobile, Play
iPhone 6+128GB, iPhone 4, Nokia 6310 i 6230, HTC TD, iPad Air cellular

 #743333  autor: saleen
 25 sie 2014, 10:37
molibden pisze:Muszę zrezygnowac z neo bo chcę się w końcu uwolnić i od neostrady i stacjonarki. Te durne opłaty za utrzymanie łącza to złodziejstwo więc wychodzi na to że najpierw muszę zrezygnować z neo a dopiero potem ze stacjonarki. Niemam za bardzo gdzie się przenieść. na razie mam Aero i na razie widze ze dałoby rade ale wieczorami zdaje sie to mordęga. jak tak dalej bedzie to musze poszukać czegoś w zamian bo na samym aero to chyba nie uciągnę
Aero to nie internet, to proteza.

Jak masz zasięg LTE Playa, to mają ofetę 30GB miesięcznie za 29,99zł miesięcznie umowa na 18 miesięcy. Lub bez limitu (w praktyce w regulaminie mowa o 100GB miesiecznie) za 49,99zł

 #743367  autor: molibden
 25 sie 2014, 13:00
1. Nie moge wypowiedzieć jednego i drugiego bo to sa umowy na czas określony. Neo kończy się w październiku a stacjonarka za rok wiec dowala mi ponad 1000zł kary
2. Aero dla mnie byłoby może wystarczające gdyby nie poziom transferu. To co się dzieje w środku dnia niestety jest jednym wielkim dramatem. gdybym miał stabilne 512 to raczej bym nie narzekał.
3. Tak... wiem o tych ofertach play ale te 30gb mnie nie ratuje a 100gb (oni nazwali to no -limit) to trochę jakby zamienił stryjek siekierkę na kijek. W neo mam za ta samą kasę prawdziwy no limit. Gdybym dostał taka ofertę 100gb przez całą umowę za 29.9 to bym ją wziął ale wiem ze takiej to jeszcze długo nie dostane niestety. Do kiedy będa świadczyć usługe 200gb w tych umowach redbulla i play? kiedyś były takie startery ale z tego co się dowiedziałem to tylko do końca roku oni to planuja utrzymywać więc tez dla mnie bez sensu

 #749253  autor: Orange Ekspert
 16 wrz 2014, 10:02
Pismo można złożyć w salonie bądź wysłać na adres do korespondencji. Jeśli czas zakończenia umowy jest różny należy złożyć osobne wypowiedzenia. Co do działania usługi prześlij zgłoszenie przez formularz pomoc.orange.pl. Sprawdzimy czy możemy pomóc.

 #749258  autor: ?T
 16 wrz 2014, 10:27
Netia DROPS, ok 50 zł miesięcznie za internet i brak opłaty za utrzymanie łącza. Musisz przejść z TP do Netii.

 #749505  autor: molibden
 17 wrz 2014, 09:05
Zapomniałeś dodać że do dropsa trzeba mieć llu - a to jest w kilkudziesięciu miastach w PL i zdaje sie nikt już tego nie rozwija. O ile dobrze zrozumiałem ofertę reszta klientów musi mieć przynajmniej telefon stacjonarny w TPSA.
A co do mojego wypowiedzenia zoe to poszło i w listopadzie rozwiązanie

 #750021  autor: mojito
 19 wrz 2014, 12:27
molibden pisze:Zapomniałeś dodać że do dropsa trzeba mieć llu - a to jest w kilkudziesięciu miastach w PL i zdaje sie nikt już tego nie rozwija. O ile dobrze zrozumiałem ofertę reszta klientów musi mieć przynajmniej telefon stacjonarny w TPSA.
to prawda ale ze trzeba miec aktywna linię ale i tak warunki sa lepsze niż w orange

 #750219  autor: qcom
 20 wrz 2014, 11:40
Dropss działa na LLU jak i BSA. Na LLU kosztuje 49zł/msc a na BSA 59zł/msc za prędkość do 20mb/s i w tym jest już wliczona opłata za utrzymanie łącza.
Żeby przejść na dropss trzeba być klientem orange, mieć aktywną linie. Nie można np. przejść z netii (tej głównej oferty) na dropss.