DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1149889  autor: maniek11
 17 maja 2023, 14:15
Witam
Potrzebuję pomocy w wyborze Internetu stacjonarnego .W czerwcu kończy mi się umowa na dotychczasowy Internet ( z dotychczasową firmą nie chcę podpisywać kolejnej umowy).Mieszkam w Białymstoku ,w bloku prędkość 300-600 Mb/s no i najlepiej z abonamentem na telefon komórkowy ale to nie warunek.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
 #1150076  autor: Vieslav
 20 maja 2023, 18:40
Netia ma bardzo dobre opinie, niestety nic od siebie nie napiszę, bo miałem kontakt z siecią zbyt krótko.
Orange to pewniak, sam korzystałem przez 4 lata z ich światłowodu i złego słowa powiedzieć nie mogę, jednak ludzie narzekają, że niezbyt nadaje się do grania. Nie ustosunkuję się do tego, gdyż nie gram online. Nju to chyba to samo co Orange. Nigdy nie widziałem.
Jeśli masz w budynku sieć własną Netii to cenowo miażdży każdą inną ofertę (szukaj ulotek lokalnego przedstawiciela na klatce). Ceny są tak korzystne że nie masz co szukać i porównywać. Przynajmniej u mnie w bloku tak jest.
 #1150124  autor: adrjannn
 21 maja 2023, 19:06
Z tych operatorów to pewnie Netia byłaby najlepsza.
I teraz zadanie domowe dla @maniek11, wejdź na stronę Netii, wpisz swój adres i napisz jaką Ci dają ofertę (chcę ustalić czy Netia jest na łączu Orange czy na sieci własnej).
 #1150140  autor: Orange Ekspert
 22 maja 2023, 09:10
maniek11 pisze:
17 maja 2023, 14:15
Witam
Potrzebuję pomocy w wyborze Internetu stacjonarnego .W czerwcu kończy mi się umowa na dotychczasowy Internet ( z dotychczasową firmą nie chcę podpisywać kolejnej umowy).Mieszkam w Białymstoku ,w bloku prędkość 300-600 Mb/s no i najlepiej z abonamentem na telefon komórkowy ale to nie warunek.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Jeśli jeszcze nie dokonałeś wyboru zajrzyj na naszą stronę. Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta zainteresuje Cię i skorzystasz z naszych usług.