DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1147649  autor: StanS
 12 kwie 2023, 19:46
Tak jak już pisałem wcześniej, Orange swoja sieć światłowodową (dostępową) sukcesywnie wnosi do spółki Światłowód-Inwestycje.
Niedługo pewnie wszystkie łącza będzie miała w tej spółce a na stronie i tak będzie komunikować zaniżoną o 9.98PLN cenę, już raz Telekomunikacja Polska zarobiła karę za komunikowanie ceny Neostrady z miniaturowym dopiskiem o opłacie za utrzymanie łącza. Teraz komunikuje wielką czcionką cenę bez opłaty za Funboxa i w coraz większej liczbie przypadków bez opłaty za 'obcą' sieć.
 #1148121  autor: Orange Ekspert
 20 kwie 2023, 10:03
Vieslav pisze:
09 kwie 2023, 18:09
Czy ktoś próbował przenosić starą umowę na sieć Światłowód Inwestycje? W nowym miejscu zamieszkania wyświetla mi się na tej stronie gov właśnie Światłowód Inwestycje i Polski Światłowód Otwarty. Patrząc na ten wątek ceny to jakaś pomyłka, a mam możliwość przejąć umowę na Orange Love 4 w 1 za 119 zł miesięcznie i przenieść do siebie.
W jakiej sieci posiadasz usługę?
 #1148122  autor: Orange Ekspert
 20 kwie 2023, 10:05
Vieslav pisze:
30 mar 2023, 13:42
To mam jeszcze trochę inne pytanie: wyprowadziłem się z domu, gdzie był Orange na sieci jednej ze spółek Inei (Fiberhost albo Fibee, nie wiem, nie rozróżniam). Zgarnąłem sprzęt, tj. Funboxa, dekodery i ONT. Usługi przeniesione w nowe miejsce. Wszystko podłączone, ale ONT mi został (bo teraz usługi lecą VDSLem). Czy powinienem go oddać nowym właścicielom nieruchomości, w której poprzednio były usługi? Czy zwrócić do Orange?
Czy udało Ci się wyjaśnić sprawę z ONT ?
 #1149014  autor: Servisco2
 28 kwie 2023, 22:38
Mam nietypowy problem. Od 3 m-cy jest w moim bloku SI i chciałbym podłączyć Internet z Netia i jest problem. W całym moim bloku wszyscy mogą tylko mój adres w Netii nie może. Na stronie pisze „Weryfikacja możliwości technicznych nie przebiegła po Twojej myśli”. Próbowałem skontaktować się SI, ale Orange obwinia Netie a Netia Orange. Miał ktoś taki przypadek jak mój ? Gdzie zgłosić problem aby adres był dostępny.