DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1125804  autor: KamilEn
 21 gru 2021, 10:50
Dzień dobry forumowicze,
Mam taką sytuację i zakładam temat, bo może ktoś orientuje się lepiej.
Mianowicie, od dwóch lat byłem związany z Multimedia, umowa kończy mi się dokładnie 31.01.22 i już ją wypowiedziałem. Pytając na infolinii czy mogę podpisać nową umowę z Vectrą (ze względu na lepsze warunki) poinformowano mnie, że nie, ponieważ nałożona będzie na mnie 3 miesięczna kara za rozwiązanie umowy. Zapytałem w takim razie czy żona może podpisać nową umowę w Vectrze, wtedy pani powiedziała, że też nie, ponieważ kara będzie dotyczyć nie mnie a adresu na którym miałem poprzednia usługę. Wie może ktoś z Was jak to tak naprawdę wygląda? Wiem, że Multimedia to już jest Vectra aczkolwiek na stronie Vectry mają lepszą ofertę, ponieważ jest internet bez okresu zobowiązania, a to dla mnie ważne gdyż planuje w przeciągu kilku miesięcy zmienić miejsce zamieszkania i nie chce wiązać się umową.
 #1140535  autor: widex
 28 gru 2022, 08:31
W Multimedii dają również na czas nieokreślony, jeżeli się dobrze pogada.
 #1140537  autor: Karlos20
 28 gru 2022, 10:41
Polecam ogarnąć oferty bezpośrednio od Vectry, lepsze będą warunki, niż w dawnych Multimediach. Bez problemu aktywują / podłączają klientów MM, tym bardziej, że ta marka jest wygaszana.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1140539  autor: widex
 28 gru 2022, 10:44
Też tak myślę, ale ze względu na stałe IP muszę zostać na razie w Multimedii