DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1107042  autor: sebagitek720902
 22 lis 2020, 09:26
Wszystko zależy od lokalizacji... Ja tam jestem z UPC zadowolony. Mam do wyboru FTTH Orange, FTTH Netii, kablówkę Vectra i UPC. I tylko UPC ma np. aplikację na android TV Horizon Go. Dzięki czemu dzieci mają w swoich pokojach darmowy mutrom na Xiaomi Mi Box 4k. Do tego moduł Ci+ z pakietem Select i Internet 300 mega. Osiedle jest stare, ale te 300 mega jest prawie cały czas. Nawet w weekend wieczorami, poniżej 280 megabitów nie spada. W gry też da się grać a ping poniżej 20 jest do zaakceptowania. UPC ma po prostu dobry stosunek cena jakość. Pewnie, może być lepiej, tylko będzie drożej. Taka Netia... Internet bardzo fajny ale TV to dramat. Jakość techniczna i oferta (zmiany pakietów i wycofanie kanałów z portfolio canal+ takich jak Planete, Mini Mini, Teletoon itd.). Vectra... Wszystko drożej niż w UPC., Orange.... Aby mieć usługi takie jak w UPC musiałbym płacić dwa razy więcej. Nawet, ze zniżką jaka dają pod moim adresem... Pakiet optymalny +300 mega to 80 zł+ pakiet Polsat 10 + multiroom x2... Wychodzi ok 120 zł.... UPC nie jest idealne, ale cena jakość... Nie jest źle.