DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

 #1095904  autor: zalezok
 23 maja 2020, 20:00
Martino pisze:
17 maja 2020, 23:06
@zalezok no to macie przynajmniej konkurencję o nazwie UPC ;) a u nas nie ma żadnej, więc jakby taka Netia weszła ze światłem to pozamiatałaby już na początku, ale najwyraźniej tak jak wspomniałeś boją się inwestować ..bo nie wierzą w odzyskanie klientów, choć tutaj mieliby ich jak na tacy, no nie wiem, to jest "wyższa logika" finansów w firmie Netia xD
Konkurencji mam więcej ale konkurencja jest po prostu głupia. Gdy pojawiło się upc to do każdego mieszkania bez dyskusji doprowadzali kabel i zarabiali gniazdo, nie ważne czy ktoś chciał czy nie. Po czasie okazało się to strzałem w dzisiątkę. Po co brać usułgi z netii i wiercić i ciągnać kable skoro w mieszkaniu instalacja z upc jest od dawna? Efekt to upc operatorem pierwszego wyboru i cała litania upcowych wifi oraz poznikały z balkonów anteny satelitarne i siatkowe. Gdy vectra robiła instalacje to monter zapukał żeby go wpuścić do wc. Gdy wychodził to pokazuję mu odsuniętą w międzyczasie szafę gdzie ma się przewiercić i dać gniazdko żeby mieć to z głowy. A on na to że instalacje robią tylko na korytarzach... Nietety ale na głupote opratorów lekarstwa nie wymyślono..