DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

Światłowód Plus GSM na infrastrukturze Orange

Polecam
1
50%
Odradzam
1
50%
 #1132649  autor: donat2000
 21 cze 2022, 08:00
Nie znalazłem podobnego tematu, więc założyłem nowy.

Mam pytanie do użytkowników światłowodu od Plus GSM na infrastrukturze Orange:
- jak działa łącze prędkość z umowy do realnych osiągów?
- czy występują awarie i jaki czas usuwania?
- jakie koszty montażu wiadomo każdy ma inaczej ale mniej więcej - światłowód Orange wisi na słupie przy domu?
- na coś szczególnie zwrócić uwagę?
 #1132766  autor: seal
 24 cze 2022, 16:21
Jest to nic innego jak usługa netii na łączach orange z tym że sprzedawane przez Plus.

Internet Netii jest chwalony i ceniony zatem jak cena jest OK to warto, porównaj ofertę z z zakupem u źródła.
 #1134797  autor: donat2000
 12 sie 2022, 22:35
Ja byłem w punkcie i mi powiedzieli, że muszę mieć dwie umowy uprawniające tel i tv. Dopiero wtedy moge wziąć światłowód. Wydaje mi się to marketingową ściemą. Zadzwoń na infolinię i zapytaj.

A jak weryfikowałem możliwość podłączenia przez infolinię nic nie mówili o wymogach dwóch umów. Internet od dostawcy mam do listopada więc jeszcze nie zmieniam. Ale w planach zmianę mam na plus światłowód.
 #1135935  autor: koszalineo941268
 10 wrz 2022, 12:11
Jacobi_ pisze:
12 sie 2022, 21:30
Czy nie będąc abonentem usług głosowych lub internetowych mobilnych można kupić tylko sam Plus światłowód na łączu Orange z programu POPC?

Podobno jest jakieś ograniczenie. Czytam regulaminy, ale nie jest to precyzyjnie wyjaśnione.
Czy znasz już odpowiedź?
 #1135936  autor: Jacobi_
 10 wrz 2022, 12:37
W Plus trzeba mieć dwie usługi: jedną głosową z abonamentem minimum 50 złotych oraz drugą może być telewizja za 20 złotych, żeby w ogóle otrzymać zgodę na światłowód w Plus na łączu Orange z programu POPC.

Takich ograniczeń nie ma NETIA. Można u nich podpisać umowę na światłowód na łączu Orange z programu POPC bez wymogu dodatkowych usług.