DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.
Wszystko, co dotyczy ofert Internetu stacjonarnego.

Moderator: Moderatorzy

#1065012  autor: klajfert
 11 lut 2019, 16:21
Za dwa miesiace konczy mi sie umowa na telefon stacjonarny w orange. Oczywiscie nie mialem go na czas nieokreslony bo zostalem wyrolowany na podpisaniu x lat temu jakiegos aneksu na podstawie ktorego zostal on przedluzany do konca swiata .. i jeden dzien dluzej :lol: Natomiast na czas nieokreslony nadal mam internet w technologii bsa od netii po kablach tp.

Jakis czas temu czytalem o tym, ze zmniejszono oplate za utrzymanie lacza z 30 pln na 10 pln w przypadku braku posiadania telefonu stacjonarnego.

Jak to powinno wygladac w praktyce? Z tego co sie pytalem w netii wstepnie to twierdza, ze bede musial placic te 30 pln ale z drugiej strony jakim prawem skoro ta oplata zostala zmniejszona na 10 pln?

Jesli ktos przerabial ten temat, badz sie orientuje to prosze o pomoc. Pozdrawiam
 #1065031  autor: Maniek99
 11 lut 2019, 20:46
10zł, to jest cena dla użytkowników Neo.
W Netii co najwyżej może dadzą Ci opcję z wliczoną opłatą za kabel, ale to przy nowej lojalce.
 #1065038  autor: klajfert
 11 lut 2019, 22:18
Z neo to jest taki problem, ze przez pierwszy rok kosztuje 40,99 pln .. a w kolejnym roku kosztuje zaledwie 70,99 pln. Dla mnie to jest jakies nieporozumienie. Na jakies wieksze inwestycje takze sie nie zanosi. Czyli co .. jestem w doopie z netem? Zobacz jeszcze co w netii powiedza .. juz wole za 60+30pln siedziec na bezterminowej niz wiazac sie z orznij na dwa lata.

Rozejrze sie jeszcze moze za jakims LTE. Jest cos wartego uwagi oprocz t-m?
 #1065105  autor: Maniek99
 12 lut 2019, 20:53
Ja miałem, w regulaminie przedłużeniowym, sam net w Netii BSA do 80Mb za 40zł + 30zł za kabel.
Ale powinni mieć coś za 50-60zł za całość.
 #1065192  autor: remi89
 14 lut 2019, 09:31
Witam. Nie będę zakładał nowego tematu, więc zapytam tutaj. Obecnie korzystam z neo w opcji 80 mb/s w ramach promocji Geopromocji za 39,90 + 1 zł za modem. Umowa do 28.02.2019 r. Przespałem okres w którym mogę złożyć wypowiedzenie i umowa zostanie przedłużona na okres 6 miesięcy. Operatorzy dostępni w moim bloku to Orange i Multimedia. Brak w moich okolicach operatora świadczącego światłowód. W Orange nic nie ugram, natomiast w Multimedi proponują 120 mb/s za 12 zł przez 6 miesięcy a potem 49 zł, czyli 10 zł różnicy a skok prędkości duży. Ogólnie przez cały okres korzystania z neostrady nie miałem nigdy z nią problemów. Bardzo proszę o wasze opinie co wybrać?

P@weŁ