DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #8785  autor: pyp
 14 lip 2005, 17:25
Mam pytanie i chciałbym zasięgnąć waszej rady... Mam SE K700i od niedawna ale już mi się nie podoba bateria w tym telefonie. Kupiłem ten telefon w Plusie na Abonament i tak jak mi muwili w salonie musze 3 razy telefon rozładować i 3 razy telefon naładować na full. Zrobiłem tak nawet 4 razy i nic to nie dało. Bateria mi trzyma maksymalnie od 48 godzin do 60. Telefon użytkuje bardzo aktywnie ( może duzo nie rozmawiam ale często pisze sms-y i duzo sms`ów do mnie przychodzi i mam non stop włączony Bluetooth ). I mam pytanie czy bateria mi dobrze trzyma, a jak nie to co moge zrobic żeby mi w telefonie bateria lepiej trzymała,a może lepiej bedzie jak udam się z telefonem do serwisu , chociaz pewnie powiedzą mi tam że telefon i bateria jest w 100% sprawny(a). Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. :)

Pozdrawiam - pYp
 #8803  autor: wojttek
 15 lip 2005, 08:57
pyp pisze:Mam pytanie i chciałbym zasięgnąć waszej rady... Mam SE K700i od niedawna ale już mi się nie podoba bateria w tym telefonie. Kupiłem ten telefon w Plusie na Abonament i tak jak mi muwili w salonie musze 3 razy telefon rozładować i 3 razy telefon naładować na full. Zrobiłem tak nawet 4 razy i nic to nie dało. Bateria mi trzyma maksymalnie od 48 godzin do 60. Telefon użytkuje bardzo aktywnie ( może duzo nie rozmawiam ale często pisze sms-y i duzo sms`ów do mnie przychodzi i mam non stop włączony Bluetooth ). I mam pytanie czy bateria mi dobrze trzyma, a jak nie to co moge zrobic żeby mi w telefonie bateria lepiej trzymała,a może lepiej bedzie jak udam się z telefonem do serwisu , chociaz pewnie powiedzą mi tam że telefon i bateria jest w 100% sprawny(a). Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. :)
Ech... To norma... Przy intensywnym użytkowaniu (tak jak Ty) to szybko wszystko siada... Producenci Komów mogli by zająć się jakimiś bateriami lepszymi... A nie te same baterie (w większości) dokładają cały czas... 8)

[scroll]To przyjemność pomagać ludziom.[/scroll]
[center]Ericsson GF788e -> Ericsson T10s -> Ericsson R320s -> N 5510 -> SE P900 -> N 3220 -> N 6810 -> N 6681 -> N 6290 -> N E52 -> HTC One S4 -> LG G3[/center]

 #8896  autor: WitekT
 17 lip 2005, 22:27
Czas zupełnie normalny przy tak intensywnym użytkowaniu. 2 dni przy włączonym BT i ciągle prawie zapalonym wyświetlaczu - i tak moim zdaniem nieźle, żadna symbianowa Nokia by tego nie zniosła. ;)