DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #781883  autor: pawelvoll
 02 lut 2015, 13:57
Witam. Z gory przepraszam za brak znakow interpunkcyjnych oraz duzych liter ale to jedynie lenistwo;)
Mam kilka pytan i wielkich prosb do Was wiec prosze przeczytajcie. Czytalem instrukcje ale w niej nie znalazlem odpowiedzi.
Mianowicie:
1. Mam zainstalowana aplikacje Album i mam w niej filmy i zdjecia ale chce zeby byly jedynie zdjecia bez filmow co zrobic?
2. Aplikacja Album ma opcje WIDOK np urzadzenia aparat itd. biore widok aparat i mam pieknie podzielone zdjecia i filmy do folderow lecz po zamknieciu aplikacji wraca wszystko do normy do tego nedznego widoku z podzialem na daty... co zrobic by ten widok "aparat" pozostal?
3. wlaczam bluetooth i pokazuje sie widoczny na 5 minut jednak inne tel nie widza mnie i nie moge wysylac ani odbierac plikow jak tu sprawa wyglada w naprawie?
4.gdy biore opcje zapisu a aparacie na karcie SD to gdy robie zjecia to nie chce sie zapisywac o co moze chodzic? gdy zapisuje w pam wewn wszystko jest ok
5. Mam zainstalowane Clean mastera oraz CM security czy cos jeszcze musze miec do czyszczenia?
6. Mam tu karte SD 32 GB wsadzona i wrzucilem na nia filmy typu hobbit taken 3 lotr itd. filmy dlugosci 1-3h rozdzielczosci roznej oraz format avi rmvb mkv. sciagnalem program mx player oraz kodeki do niego a gdy chce odtworzyc filmy pokazuje mi ze nie obsluguje plikow. czy filmy sa za dlugie? czy tel odtwarza jedynie mp4? czy problem w tkwi w dlugosci filmow? Dodam ze nagralem sam 17 sekundowy fim i odtwarza sie bez problemu? czy jakis program musze?
7. podlaczam poprzez kabel do laptopa telefon a on po paru minutach przerywa polaczenie i lub jest widoczne podlaczenie T3 a gdy kikam na to nie ma karty SD i pamieci wewn do przejrzenia na laptopie.
8.Kupilem aplikacje PowerAMP ale nie zabralo mi kasy z tel a jakos ma dopisac do faktury o co chodzi? MAm mixa wiec powinno sciagnac z tego.
9. Mam tu pewne aplikacje ktore wylaczylem np. ustawienia google, whats new i sa wylaczone a skroty zostaly czy da sie jakos je usunac? sprawdzalem to da sie jedynie usuwac skroty aplikacji instalowanych przeze mnie.

Jak cos sobie przypomne to dopisze
Wybaczcie za haos ale pisze na szybko?

Blagam pomocy

Pozdrawiam