DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #776497  autor: mihal_91
 08 sty 2015, 23:29
Witam wszystkich, mam problem z baterią w WT19i, a mianowicie telefon pokazuje cały czas 100% naładowania baterii, a po krótkim użytkowaniu telefon pada beż żadnego ostrzeżenia o spadku energii. Sama bateria nie jest wadliwa, przekładałem od sprawnego modelu i bez zmian. Ten sam problem miałem zaraz po zakupie telefonu , miałem włączoną komórkową transmisję danych a po jej wyłączeniu problem zniknął. Miałem spokój na parę miesięcy, jednak teraz wszystko jest niby ok a problem powrócił. Dodam jeszcze że problem powstał nagle, po wyłączeniu telefonu i ponownym uruchomieniu, wyciągnąłem tylko kartę sd. Jest to bardzo denerwujący problem bo nie jestem w stanie określić jaki jest poziom baterii i pada bez ostrzeżenia. Wersja systemu android 4.0.4. Ktoś miał może podobny przypadek? Z góry dzięki i pozdrawiam :wink:
 #776757  autor: best
 09 sty 2015, 22:50
Miałem podobny problem z mini pro. Tyle, że bateria nie padało od razu, ale trzymała żenująco mało. Spróbuj zainstalować Androida 2.3.4 flashtoolem.
 #776998  autor: best
 11 sty 2015, 00:13
Dziwne. U mnie szło bez problemów. Spróbuj jeszcze raz wg informacji z internetu. A jeżeli to nic nie da, to spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne.
 #777078  autor: mihal_91
 11 sty 2015, 14:04
W końcu się udało, pobrałem inny rom a następnie zrobiłem flash na 2.3.4. Wszystko wróciło do normy, zrobiłem jeszcze flash na nowsza wersję 4.0.4 i bateria wskazuje normalnie poziom energii. Dzięki za pomoc, piona :wink: