DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #703547  autor: Esgaroth
 11 mar 2014, 13:15
Witam,
zdecydowałam się na zakup Sony Xperii T. Oczywiście buszuję po Allegro. Zależy mi na nowym telefonie w idealnym stanie, ale nie chcę dać więcej niż 600zł. Takie oferty cenowe dotyczą głównie telefonów z Chin itp. Czy warto taki sprowadzać? Oczywiście szukam rzetelnych sprzedawców z jak najlepszymi notami, którzy "wyglądają" na godnych zaufania. Nie wiem jednak, czy telefon nie będzie jakimś shitem...
Proszę o radę...

 #750584  autor: Wiola_K
 21 wrz 2014, 18:29
A ja mam inne trochę pytanie a nie chcę zakładać nowego tematu. Zastanawiam się nad Sony Xperia T3 za 259 zł.w abo 59.99 po wypowiedzeniu w Play.. Jak myślicie warto wziąć ten telefon? Wgrywam kilka podstawowych aplikacji. Chce żeby działał sprawnie, robił w miarę dobre zdjęcia. Głośność była przyzwoita. Telefon używam trochę do dzwonienia, smsowania, mmsowania, robienia zdjęć, przeglądania neta.