DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #667844  autor: Kurczak1996
 14 paź 2013, 19:06
Witam mam taki problem ponieważ ostatnio kupiłem sobie sony ericson w150i i strasznie cicho na nim słychać muzykę z słuchawek :( czego to może być wina ?? czy jest może jakiś programik który by to zmienił ??
 #667939  autor: sa
 15 paź 2013, 06:04
Kurczak1996 pisze:Witam mam taki problem ponieważ ostatnio kupiłem sobie sony ericson w150i i strasznie cicho na nim słychać muzykę z słuchawek :( czego to może być wina ?? czy jest może jakiś programik który by to zmienił ??
Niestety żaden programik ci nie pomoże bo kupiłeś Yendo czyli guano na platformie Sagema pod szyldem Sony Ericssona,już mix walkmen lepszy(też sagemowe guano) ale ma inny procek i poprawioną nieco platformę i też dotyk,z tym że na te sagemowe potworki nie ma i nigdy nie było nic ciekawego w alternatywnym oprogramowaniu(nawet problemy z instalacja zwykłej opery mini)nie mówiąc o możliwości użytkowania/instalowania patacha.Po prostu to oprogramowanie jest zwyczajnie mówiąc wybrakowane co do typowych platform SE.Najlepiej będzie opchnąć to coś póki używalne(tj.nie restartuje się i jako tako nie muli jak to w w zwyczaju) i kupić coś innego ,a już Zylo lepszy co prawda to slajder i to awaryjny, ale za to wszystko możesz zrobić jak chcesz(patachy) ale na słuchawkach gra porządnie i na głośniku też...