DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #646610  autor: User01
 12 lip 2013, 19:05
Czesc.
Chciałbym zgrać smsy z SE k770i na komputer. Poczytałem troche na necie i zainstalowałem zgodnie z instrukcjami program MyPhoneExplorer. Niestety nie udaje mi się połączyć telefonu z programem. Używam kabla usb. Komputer widzi telefon (mogę zgrac np zdjęcia czy muzykę) a program nie. Przy łączeniu zgodnie z instrukcją wciskam "tryb telefonu" a nie "transfer plików". Jak się połączyć?

Ewentualnie jaki inny program polecacie w celu zgrania smsów na komputer?

Z góry dzięki i pozdro:)
Ostatnio zmieniony 23 sie 2013, 00:10 przez User01, łącznie zmieniany 1 raz.

 #646628  autor: Niezgodna7
 12 lip 2013, 20:40
SE ma PC SUITE.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis

 #646639  autor: a-go
 12 lip 2013, 21:10
Program dobry, ale musisz dograć do niego sterowniki USB. Najprościej uczynisz to instalując oryginalne oprogramowanie SE.

 #646714  autor: User01
 13 lip 2013, 10:50
Zainstalowałem jednak PC Suite bo My phone explorer nawet po zainstalowaniu sterowników nie widział telefonu. I wszystko było by ok, ale pc suite widzi tylko wiadomości tekstowe wysłane. Nie widzi odebranych i kopii roboczych. Jak je odczytać?