DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #476251  autor: sebastr
 16 maja 2011, 23:21
Witam
Z moim SE W610i dzieje się coś niedobrego. Zmieniałem dziś sporo kart sim w tym telefonie i nagle po zmianie jednej z kart stało się coś niedobrego. Po włączeniu telefonu ekran zaświecił się na biało i zaczął wolno migać. telefon nie reaguje na żadne klawisze.
Jakiś czas temu miałem podobny problem; po włożeniu nowej karty sim ekran zaświecił się na biało i się w tym stanie zawiesił. Wyjęcie i włożenie baterii pomogło rozwiązać problem. Teraz niestety to nie pomaga. po włożeniu z powrotem baterii i włączeniu telefonu ekran jak migał tak miga. Czy to coś poważnego? Jak temu zaradzić? Czy w domowym zaciszu da się telefon naprawić?

 #476257  autor: orson_dzi
 16 maja 2011, 23:39
sebastr pisze:Czy w domowym zaciszu da się telefon naprawić?
Jak najbardziej * . Poszukaj na forach o SE typu centrumse.pl instrukcji wgrywania nowego oprogramowania. Zrobisz i powinno pójść.

* O ile to nie padnięty EROM, bo nie wiem czy to się objawia w tym modelu.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)