DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #448027  autor: maly_pirat
 21 gru 2010, 14:24
Cześć. W jaki sposób ściągnąć simlocka z tego starego telefonu?

Chce to sam na swoim PC zrobić, podobno łatwo i szybko idzie z tym SE'em :)

 #448028  autor: KamaZ
 21 gru 2010, 14:38
Poszukaj na forach tematycznych Sony Ericssona tematów o ściąganiu simlocków patchem. Z tego co pamiętam to z W200i można ściągnąć domowym sposobem jedynie tym sposobem i programem Far. Na setool2 nie da rady.

 #448030  autor: maly_pirat
 21 gru 2010, 14:46
W tej chwili szukam na google coś na temat pathów do simlocka (w200i) i wprawdzie wypowiedzi są z 2007/8 roku, to piszą że to trudny proces - zgadzasz się z tym?

PS. Znalazłem też taki portal, czy można jeszcze szybciej ściągnąć simlocka za pomocą tej www? Mogę zaufać temu serwisowi?

 #448038  autor: KamaZ
 21 gru 2010, 15:11
maly_pirat pisze:W tej chwili szukam na google coś na temat pathów do simlocka (w200i) i wprawdzie wypowiedzi są z 2007/8 roku, to piszą że to trudny proces - zgadzasz się z tym?
Łatwy to proces może i nie jest na początku, ale od tamtej pory zmieniło się trochę - link
Poczytaj trochę to forum i przed operacją zrób sobie kopie gdfs koniecznie!
maly_pirat pisze:PS. Znalazłem też taki portal, czy można jeszcze szybciej ściągnąć simlocka za pomocą tej www? Mogę zaufać temu serwisowi?
Nigdy nie korzystałem z takich serwisów, więc nie mogę się na ten temat wypowiadać.
Jedyne co mogę powiedzieć to, że nie robią tego za darmo w przeciwieństwie do sposobu o którym wcześniej wspomniałem.

 #468015  autor: Gortelpien
 30 mar 2011, 21:02
Jak ściągałem kilka lat temu w serwisie zapłaciłem połowę wartości telefonu, nigdzie taniej nie było ;)