DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #423305  autor: polatucha
 16 sie 2010, 19:43
Witam serdecznie.

Chciałem sobie zaktualizować mojego SE W890i za pomocą Update Service, lecz w momencie, gdy podłączam go do komputera (wyciągnąwszy i włożywszy wcześniej baterię, wciskając C itd., wszystko zgodnie z poleceniami), program w ogóle nie reaguje, jakby nie widział mojego telefonu. A ja trzymam to C, trzymam i nic. A paluch boli. I stąd moje pytanie: czy znacie jakiś dobry środek przeciwbólowy na obolały palec? A tak na poważnie co robię nie tak? Podejrzewam, że problemem nie może być już aktualny firmware, bo na stronie SE napisali, że "niezależnie od tego, czy jest zainstalowane najnowsze oprogramowanie, warto okresowo uruchamiać aplikację Update Service w celu zwiększenia stabilności oprogramowania". I taki miałem zamiar. Dodam, że mój telefon jest koloru czarnego, a na szybce mam folię ochronną (ale nie oryginalną, sam wycinałem).
Ostatnio zmieniony 16 sie 2010, 21:34 przez polatucha, łącznie zmieniany 1 raz.

 #423336  autor: orson_dzi
 16 sie 2010, 21:35
A sterowniki masz poinstalowane? I jaki system masz na komputerze?

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #423562  autor: polatucha
 17 sie 2010, 20:48
Jeśli masz na myśli PC Suite, to mam zainstalowany (z tego co pamiętam, on sam dopasowuje sobie sterowniki podczas instalacji). Próbuję aktualizować na Windzie 7, ale nie wydaje mi się, że to wina systemu. PC Suite bez problemów widzi komórkę. Podczas aktualizacji w Update Service przy klikaniu na C włącza się tryb: Pamięć masowa.

 #423586  autor: yagi
 17 sie 2010, 21:45
polatucha, przytrzymaj zamiast C jednocześnie klawisze 2 i 5.

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #423876  autor: polatucha
 18 sie 2010, 22:32
Jednocześnie 2 i 5 zadziałały. O tej sztuczce na stronie SE nie napisali (albo nie znalazłem), ale za to jest informacja, że jak nie wykryje telefonu, należy wyciągnąć na 30 sek baterię. Ich sposoby jakoś nie chcą działać. Druga sprawa odnośnie cytatu z witryny o "zachowaniu stabilności". Nie wiem, jak to ma się odbywać, Update Service sprawdził tylko aktualizację, wyświetlił monit o braku nowszego oprogramowania i przycisk ZAKOŃCZ. Widocznie taki bałagan jest u nich zamierzony. No nic, dzięki.