DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #420379  autor: KamaZ
 01 sie 2010, 13:36
Witam

Jestem ciekaw jak wam się sprawują wasze W995? Telefon jest dosyć fajny w końcu w Walkman i to z górnej półki, solidna metalowa obudowa, WiFi, GPS. Jedyne co mnie odstrasza to cena jak za telefon bez systemu. Zastanawia mnie również fakt trzymania ceny, która przez rok czasu prawie się nie zmieniła. Ogólnie zastanawiam się nad wzięciem go w abonamencie, ale za tą kasę można mieć taką Nokie E52 czy HTC Wildfire, które są bardziej zaawansowane niż SE (tak mi się wydaję). Podajcie mi argumenty, które bardziej przemawiają za W995 :D

PS. Wiem, że tematy tego typu powinny znajdować się w dziale jaki telefon, ale z racji tego, że najbardziej zależy mi na opiniach o tym telefonie stwierdziłem, że ten dział bardziej pasuje :wink:
Ostatnio zmieniony 04 sie 2010, 14:21 przez KamaZ, łącznie zmieniany 1 raz.

 #420384  autor: orson_dzi
 01 sie 2010, 14:24
Jak dla mnie telefon z mocno zawyżoną ceną.
Muzycznie nic powalającego, daleko za muzycznymi Nokiami. Aparat słaby.
Zalety znane z SE, czyli prostota i mocna bateria. Do tego spory ekran i niezłe głośniki.

Ale skoro za 200zł mniej, jak nie lepiej, można mieć C905 z tym samym dźwiękiem, mniejszym o 0,2" ekranem ale dużo mocniejszym aparatem, lepszą jakością rozmów, to na W995 nigdy bym nawet nie spojrzał.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #421620  autor: ;Domelo
 07 sie 2010, 09:38
KamaZ, skoro prosiłeś to piszę ;)
orson_dzi pisze:Aparat słaby.
Przy konkurentach z 8 mpx to rzeczywiście jest dość słaby ale na pewno robi lepsze zdjęcia niż większość 3.2 mpx a nawet lepsze niż niektóre 5 więc tragedii nie ma. Ogólnie zdjęcia nie są złe.

Mój brat ma ten telefon ponad pół roku i sprawuje się tak samo jak był nowy. Bateria przyzwoicie trzyma, slider dostał delikatnych ale to bardzo delikatnych luzów, obudowa o dziwo się nie niszczy a już kilka razy leżał na ziemi :D.
orson_dzi pisze:Ale skoro za 200zł mniej, jak nie lepiej, można mieć C905 z tym samym dźwiękiem, mniejszym o 0,2" ekranem ale dużo mocniejszym aparatem, lepszą jakością rozmów, to na W995 nigdy bym nawet nie spojrzał.
Ogólnie rzecz biorąc to ja też wolę c905. Tak jak już orson_dzi, napisał c905 ma o wiele lepszą jakość rozmów, równie dobrą baterię, jest przyzwoicie wykona i bardzo mało się niszczy. Mój ma już prawie 2 miesiące i wygląda jak nówka bez żadnych futerałów ;) C905 ma również o wiele wygodniejszą klawiaturę oraz równie dobrą jakość dzwięku. jedyny minus c905 to brak kamerki z przodu telefonu, ale ja tego nie używam, więc wziąłęm c905 bo ogólnie bardziej mi się podoba. Miałem wybór między w995 a c905 w tej samej cenie.

c210-->k700-->w610-->w810i-->w715-->w810i-->C905-->Neo V-->Xperia P


Nokia - zakała telefonów :smt005

 #421658  autor: KamaZ
 07 sie 2010, 12:34
;Domelo pisze:KamaZ, skoro prosiłeś to piszę ;)
Dzięki :wink:
;Domelo pisze:
orson_dzi pisze:Aparat słaby.
Przy konkurentach z 8 mpx to rzeczywiście jest dość słaby ale na pewno robi lepsze zdjęcia niż większość 3.2 mpx a nawet lepsze niż niektóre 5 więc tragedii nie ma. Ogólnie zdjęcia nie są złe.

Mój brat ma ten telefon ponad pół roku i sprawuje się tak samo jak był nowy. Bateria przyzwoicie trzyma, slider dostał delikatnych ale to bardzo delikatnych luzów, obudowa o dziwo się nie niszczy a już kilka razy leżał na ziemi :D.
Na jakości zdjęć aż tak bardzo mi nie zależy. Wystarczają mi 2 mpx w moim W810i, ale można pójść z duchem czasu :-) Solidna obudowa to właśnie coś co mnie interesuje.
;Domelo pisze:
orson_dzi pisze:Ale skoro za 200zł mniej, jak nie lepiej, można mieć C905 z tym samym dźwiękiem, mniejszym o 0,2" ekranem ale dużo mocniejszym aparatem, lepszą jakością rozmów, to na W995 nigdy bym nawet nie spojrzał.

Ogólnie rzecz biorąc to ja też wolę c905. Tak jak już orson_dzi, napisał c905 ma o wiele lepszą jakość rozmów, równie dobrą baterię, jest przyzwoicie wykona i bardzo mało się niszczy. Mój ma już prawie 2 miesiące i wygląda jak nówka bez żadnych futerałów ;) C905 ma również o wiele wygodniejszą klawiaturę oraz równie dobrą jakość dźwięku. jedyny minus c905 to brak kamerki z przodu telefonu, ale ja tego nie używam, więc wziąłem c905 bo ogólnie bardziej mi się podoba. Miałem wybór między w995 a c905 w tej samej cenie.
W995 jest wg mnie ładniejszy, ale wygodna klawiatura przemawia za C905.
Lipa z tą kamerką jak w E51. Czasami ostatnio używam wideo rozmowy i dosyć fajny to bajer.