DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #414595  autor: Bumbastic
 03 lip 2010, 12:51
Jako że jest to mój pierwszy post na forum telepolis chciałbym się ze wszystkimi przywitać - cześć ;)

A wracając do tematu, mam problem ze ściąganiem poczty na swój telefon. Niby wszystko przebiega dobrze. Najpierw wpisuję adres, potem hasło i gdy telefon mi się pyta czy pobrać ustawienia, klikam na tak. Ustawienia pobrane, konto włączone, wszystko w jak najlepszym porządku.
Problem ujawnia się gdy chcę pobrać pocztę na telefon. Wchodzę do skrzynki odbiorczej, klikam odbierz, telefon łączy się z internetem i po jakimś czasie pokazuje komunikat - "nie znaleziono serwera". Gdy próbuję znowu pobrać - to samo. I tak w kółko. Próbowałem z różnymi kontami i nic. Próbowałem sam zmieniać ustawienia i też nic. Nic mi już nie przychodzi do głowy dlaczego tak się dzieje.

Stąd moje pytanie - co trzeba zrobić? Co jest nie tak? Korzystam z SE K660i. Myślę że nie tylko posiadacze tego telefonu mogą pomóc, w końcu poszczególne modele tego producenta się tak bardzo nie różnią od siebie. Więc w czym tkwi problem?

 #414598  autor: kerim36
 03 lip 2010, 13:09
profil do laczenia sie z netem dla poczty masz ustawiony wap czy internet??
ma byc to drugie

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #414653  autor: Bumbastic
 03 lip 2010, 18:34
Szczerze mówiąc o tym nie pomyślałem. Sprawdziłem - działa. Tak jak mówiłeś trzeba ustawić profil na Internet. Dzięki za pomoc ;) Punkt pomógł dla Ciebie.