DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

 #7040  autor: swanno
 14 cze 2005, 23:42
całkiem możliwe że w tak jest... :-D


pozdro
matt

 #7349  autor: vasa
 21 cze 2005, 12:08
zastanawiam się właśnie nad kupnem tego oto foniku nad K508i.. ale chciałabym w idei. Czy może jest dostepny?? albo poprstu brez aktywacji w żadnej sieci...

:> jea wreszcire nowy fon :P

 #7351  autor: swanno
 21 cze 2005, 13:02
vasa pisze:zastanawiam się właśnie nad kupnem tego oto foniku nad K508i.. ale chciałabym w idei. Czy może jest dostepny?? albo poprstu brez aktywacji w żadnej sieci...
k508i jest modelem zrobionym specjalnie dla T-Mobile czyli dla sieci ktora posiada polską Erę, więc jest dostępny tylko w Erze. Nie różni się on praktycznie niczym od k500i który można nabyć w Plusie. W idei dostępny jedynie k300i (399zł za 25zł abonamentu) oraz k700i (bardzo drogo).

Z kolei nowy k508i bez sim-locka kosztuje w granicach 500-600zł, np na allegro.

:lol:

 #7355  autor: vasa
 21 cze 2005, 13:22
tak,teraz już się orientuje mniej więcej dzięki waszej pomocy i poprostu kupuję niedługo SE K508i bez zastanowienia ;)

dziekuje wam wszystkim
Vasa

:> jea wreszcire nowy fon :P

 #7461  autor: Frasio
 24 cze 2005, 21:27
Jeszcze propo tego bocznego przycisku , który włącza internet , to podobno można zmienić , żeby po naciśnięciu pokazywało się napisz nową.
Propo tych mp3, to nagrywam dyktafonem, muzę i to zajmuje tylko ok. 300 mb.

Mam jeszcze inny problem. Mianowicie mam iRDę przez USB. Jakoś zawsze mogłem przesyłać na kompa i z kompa, a teraz jakoś gdy włącze iR w telu, to na komputerze tego nie wykrywa. Nie wiecie co się mogło stać. Patrzyłem USB jest dobrze podłączone.

************
Dziś podłączyłem i już działa.
Ostatnio zmieniony 25 cze 2005, 13:01 przez Frasio, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

 #7469  autor: Irek
 24 cze 2005, 23:22
swanno pisze:odnośnie k500i mam zapytanko do posiadaczy: czy tam jest dyktafon?
bo na stronie plusa podają ze nie ma, a na telepolis jest że jest dyktafon???
więc jak jest w rzeczywistości?

thx
matt
W rzeczywistości to Plus ma wybujałą fantazję. Popatrzcie chociaż na www.simplus.pl i na zestawy z telefonami. A dokładnie na czas czuwania telefonów. :-D