DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów komórkowych marki SonyEricsson i Ericsson oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #1524  autor: wrzaskun
 08 mar 2005, 02:58
No wiec zainstalowałem wszystko co trzeba z płyty SE oraz jeszcze program mobTime Cell Phone MAnager 5.1 no i nie moge sie połaczyc z tym telefonem, komputer go nie widzi a telefon komputera.

zastanawiałem sie czy porty IR działają wiec przy użyciu kamery patrzyłem co tam miga. No i z kompa miga co 2 sekundy sygnał kontrolny, a jak wlacze test IR to cały czas pyka, natomiast w K700i też świeci jednak nieco rzadziej miga. Wiec chyba IR sa dobre ?? no ale polaczyc sie nie moge. Tel jest nowy z salonu.

ver oprogramowania

R2AA003
progCXC 125821_EU_1_C
Z00406041

nie wiem czy to nowe czy stare bo nie bawiłem sie tym, zapytam też czy oprogramowanie mozna zmienić IR? (co to tego trzeba mieć)

 #7521  autor: Irek
 25 cze 2005, 21:46
Oprogramowania nie można zmienić przez IR. Jeśli masz IR podłączone przez USB to może być źle zainstalowane. W przypadku Windowsa 98 trzba mieć sterowniki. Przy XP powinien wykryć automatycznie.

Jest też inne wyjaśnienie tej historii, kupiłeś irde na allegro za do złotych i nie działa :-D