DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #577160  autor: prezeson
 23 sie 2012, 23:16
Tak jak w temacie, zakochałem się w tym telefonie i chciałbym zostać jego właścicielem jak najszybciej się da. Problem w tym, że kiedy zacząłem przeglądać allegro znalazłem około 1,5 strony z aukcjami telefonu z tym, że wszystkie wysyłają z Hong Kongu. Co jest grane? Czy tego telefonu nie da się zakupić w żaden inny sposób a przede wszystkim w Polsce? Moje pytanie brzmi czy opłaca mi się inwestować w taką aukcje. Nie jestem zwolennikiem takich wysyłek bo widzę w nich tylko minusy
- ogromny czas oczekiwania
- nie mam pewności czy mój towar będzie w 100% sprawny
- nie wiem czy to jest w ogóle oryginalny telefon a nie jakaś azjatycka podróbka

Pomóżcie mi w podjęciu decyzji, naprawdę chciałbym być posiadaczem tej motroli.

Przykładowa aukcja http://allegro.pl/motorola-v9-razr-bez- ... 63853.html

 #577335  autor: orson_dzi
 24 sie 2012, 16:33
prezeson pisze:Czy tego telefonu nie da się zakupić w żaden inny sposób a przede wszystkim w Polsce?
Nowego nie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #577346  autor: prezeson
 24 sie 2012, 17:04
więc pytanie tylko brzmi czy mi się opłaca. Nie chciałbym dostać jakiegoś bublu a ten czas przesyłki jestem w stanie wyczekać jeżeli telefon naprawdę będzie oryginalny.
Ktoś z was miał może już doświadczenie z taka wysyłką?

 #577660  autor: orson_dzi
 26 sie 2012, 00:43
prezeson pisze: telefon naprawdę będzie oryginalny
Nie będzie.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)

 #588943  autor: mtx
 16 paź 2012, 17:17
Ja mam V9 Razr do sprzedania, ale jest już dość używany. Jak chcesz mogę przesłać Ci jego zdjęcie na Priv.