DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #478587  autor: drogi321
 29 maja 2011, 17:41
Hej

Zastanawiam się nad zakupem Motoroli V3i oczywiście najlepiej nowej, tak więc rozrzuciłem sieci po allegro i znalazłem aukcję gdzie jest oferowana nowa Motorola V3i
Oto link:
http://allegro.pl/motorola-v3i-gratis-p ... 83936.html

Ale gdy tak się jej przyjrzałem i porównałem z inną to mam kilka wątpliwości co do jej oryginalności.

Po pierwsze:
Na zdjęciu wewnętrznej części telefonu nad ekranem jest takie małe logo motoroli, na innych aukcjach jest ono koloru Srebrnego a tutaj Niebieskiego hmm...

Po drugie na zewnętrznym ekranie są jakieś dwie małe ikonki, jedna po lewej druga po prawej stronie w górnej części ekranu

Może jestem przewrażliwiony i wydziwiam ale chciałbym zasięgnąć opinii kogoś kto miał na 100% oryginalną Motorole V3i :))

Z góry dziękuje bardzo za pomoc.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 maja 2011, 22:04 przez drogi321, łącznie zmieniany 1 raz.

 #478588  autor: Kamil_K
 29 maja 2011, 17:44
O ile pamiętam, Moto nakładała w tych V-kach niebieską folię ochronną na głośniczki i logo Motoroli, o to możesz być spokojny :).

Wygląda mi na oryginalną. Jak Ci przyjdzie, wciśnij jednocześnie *, # i włącznik na wyłączonym telefonie. jeśli otworzy się boot loader, masz 100% pewność oryginalności telefonu.

 #478590  autor: drogi321
 29 maja 2011, 17:49
Dzięki wielkie, rozwiałeś wszystko moje wątpliwości.