DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #472704  autor: user_delete10
 26 kwie 2011, 17:14
kowcio pisze:Chyba user Felix opisywał swój przypadek w dziale sieci komórkowe jak kupił ten telefon od Orange. Wcześniej miął V3, był bardzo zadowolony, a tu przedłużył umowę i się rozczarował
Fenix189 ;-) Obecnie Crockett. Stąd problemy z identyfikacją :P Myślałem, że jako moderator znasz nicki użytkowników na pamięć 8) Zwłaszcza, że ja tu swego czasu pisałem więcej niż przeciętny użytkownik :lol:
kowcio pisze:Znalazłem ten temat
http://www.telepolis.pl/forum/printview ... 56&start=0
Są nawet fotki tej Motki. Aż się zrymowało.
No to moje wrażenia z zakupu najnowszej V3ki. Pewnie do dziś nikt nie widzi na tych zdjęciach tego co ja widzę wyraźnie na żywo. Niestety, wprawdzie Kodak 9.5 MPx w trybie makro ale nie poradził sobie z pokazaniem skrzywienia jednego z boków. Byłem na tyle "napalony" na nówkę, że nawet "bomba" w postaci złego pierw. wrażenia po otwarciu pudełka w salonie nie spowodowała, że wycofałem się z zakupu. Zdaje się, że te ostatnie orangowskie V3ki są tak grube jak V3xx, czyli 15 mm. Ale V3 "zwykła" to nie wersja z dwoma x-ami także mimo wszystko ten większy wymiar szerokości nie jest widoczny. Szczegóły designerskie tuszują ten 1 mm różnicy w stosunku do starej V3 i V3r. Plastik jak w E398 czyli "gumowy". Solidnie siedzi w dłoni ale za to mięciutki jak plastelina. Stwierdzić to można po jedynym ruchomym elemencie obudowy, jaki można sobie powyginać - po zasłonie baterii. Z powodu tej krzywizny, jaką chciałem wykazać na zdjęciu w załączonym temacie, klapka baterii musowo nie "dochodzi" do reszty więc jak się pisze smsa ciągle coś się rusza pod dłonią. Klawiatura ma twardy skok, nie to delikatne, wyraźne klikanie co kiedyś. Wyświetlacz jest blady i gorzej świeci. Szczególnie ten zewnętrzny daje taki efekt. Dobry znawca V3jek zwróci uwagę na brak wcięć po bokach klapki, które pomagały zahaczyć palec przy otwieraniu. Ale to jedyna fizyczna cecha odróżniająca V3 EDGE od starszych braci. Pewnie się powtórzyłem z tym co napisałem w zacytowanym temacie, ale chyba też coś dodałem. Lepsza ta reaktywacja niż żadna. Jestem pewny, mógłbym się założyć, że to skrzywienie to zwykły feler mojej sztuki z ostatniej serii V3, do bólu pociętej po kosztach. Mi się zdarza często taki pech. To tak jak pęknięte pudełka od CD z muzyką w Media Markt czy Saturnie. Jest ich sporo. Mam takie bo akurat lepszych nie było. V3ka też mi się taka dostała choć salon posiadał na zapleczu 5 egzemplarzy. W tej samej galerii był drugi salon, z pewnością z "prostymi" egzemplarzami. Nie sądzę, by ktoś produkował AKURAT TEN model Motoroli, słynący z wyglądu i obudowy aż tak nieudolnie, nawet przy największych ograniczeniach kosztów. Nie sądzę by takich V3jek jak moja było więcej na tyle, że ich liczba nie zmieściła by się do policzenia na placach.