DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #433904  autor: bogu
 06 paź 2010, 14:13
Witam mam mały problem z motką mojej mamy otóż potrzebuje przesłać przez bluetootha wszystkie zdjęcia jakie ma w telefonie i tylko nie mogę nigdzie znaleźć czegoś takiego jak zaznacz wszystkie ? Próbowałem też z drugiej strony tzn. moim samsungiem wave połączyłem się z V9 i poprzez przeglądanie plików chciałem sam sobie je skopiować jednak wave w ogóle nie widzi żadnych plików tylko same foldery... I nie wiem czy plik są jakoś zabezpieczone czy w ustawieniach bluetootha jest coś ustawione także proszę o pomoc

 #434038  autor: Brzytwa
 07 paź 2010, 11:30
Menu -> Multimedia -> Wyszukiwarka mediów -> Obrazy -> Wszystkie obrazy -> Opcje -> Wybierz wiele i... -> Kopiuj (lub Przenieś, jeśli na motce ma ich nie zostać) -> (znów Ci się pojawia ekran z miniaturkami obrazów ale z poleceniem Kopiuj na samej górze bądź jeśli wybrałeś Przenieś to pojawia się Przenieś) Opcje -> Zaznacz wszystko (zaznaczy razem z obrazami oryginalnymi wgranymi z softem) -> Gotowe -> (pojawia się ekran Skopiuj (bądź Przenieś) pliki na: i wybierasz Bluetooth -> Włączyć Bluetooth? TAK -> Poszukaj akcesoriów -> (po znalezieniu tego samsunga) Wybierz go.
I leci. Nie znam Wave'a ale tą drogą motorola zrobi co trzeba, a gdzie samsung powrzuca te obrazy, to już nie wiem.

 #434061  autor: bogu
 07 paź 2010, 13:25
wielkie dzięki :D