DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #423795  autor: Sniper10200
 18 sie 2010, 17:54
Witam wszystkich. Mam problem z aplikacją orange gg. Ściągnąłem ją tak jak było napisane na stronie operatora (czyli wysłanie smsa pod określony nr i pobranie aplikacji z smsa zwrotnego). Gg ładnie się zainstalowało jednak mam problem w korzystaniu z niego, bowiem nie mogę się praktycznie poruszać po menu tj. klawisze strzałek aplikacja odczytuje tak samo jak klawisz "wybierz". Problem ten miałem już w przypadku innych aplikacji, jednak nie starałem się go rozwiązać. Zależy mi na tym GG więc proszę o pomoc kogoś, kto się na tym zna. Szukałem na google, ale nie znalazłem żadnych sensownych odpowiedzi.

 #423967  autor: staruch
 19 sie 2010, 14:36
takie cos wskazuje raczej na błąd oprogramowania telefonu.Sprobuj go zaktualizowac a jesli to nie pomoze to wgraj nowe oprogramowanie...
rozumie ze po menu sie poruszasz normalnie i niema problemow...

pozdro

 #423989  autor: Sniper10200
 19 sie 2010, 16:14
Tak, tak. Jednak błąd leży tutaj bardziej po stronie aplikacji. Po prostu nie jest ona przystosowana na motkę. Mam nadzieję, że orange pomyśli o tym i być może wkrótce będzie dostępna "wersja motorolkowa". Bez tego nie uda się rozwiązać tego problemu.

 #424002  autor: orB
 19 sie 2010, 17:31
Wyciągnij jara z telefonu i potraktuj go tym programem.

 #424065  autor: Sniper10200
 19 sie 2010, 22:21
Dzięki wielkie, pomogło :D. Widzę, że już się z tym problemem kiedyś spotkałeś. A program zachowam, przyda się jeszcze kiedyś na pewno. A tak z ciekawości spytam - wie ktoś może co w motorolach jest "innego", że te aplikacje tak dziwnie działają?