DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #389346  autor: ciastkarnia
 23 lut 2010, 11:48
Otóż mam dziwny problem, mam telefon Motorola V8 i nie wiem co się z nim dzieje otóż gdy przychodzą mi dwa sms i jeszcze nie odczytam ich naciskam na odczytaj i przekierowywuje mnie do skrzynki odbiorczej aczkolwiek sms NIE MA zdaża mi się to dosyć często i nie wiem co mi się dzieje, próbowałam wyłączyć i włączyć telefon, po włączeniu widzę kopertę u góry niestety po wejściu w wiadomości nic nie ma, wie ktoś może co da się z tym fantem zrobić?
Ostatnio zmieniony 23 lut 2010, 16:47 przez ciastkarnia, łącznie zmieniany 1 raz.

 #389355  autor: kerim36
 23 lut 2010, 12:33
ciastkarnia,

wgrac nowszego softa

Mapy do fabrycznych nawigacji Opel / Citroen / Peugeot / Renault / Fiat i inne
Pogotowie komputerowe / aktualizacja map GPS
http://www.klos.net.pl

 #389378  autor: fortel
 23 lut 2010, 14:54
po 1-pisz po polsku,używaj kropek na końcu zdania,Dużych liter na początku,przecinków i pisz z sensem bo inaczej wychodzi z tego jeden wielki bełkot-po2 -prawdpodobnie masz ustawione zapisywanie sms-ów na karcie sim,jesli tak to ustaw ,,w telefonie'' i powinno być dobrze.Jeśli to nie pomoże to tak jak pisał przedmówca wgraj jeszcze raz tego samego softa {jesli masz już najnowszego},a jeśli nie to postaraj się wgrać własnie najnowszego.Można to zrobić kabelkiem z polskiej strony Motoroli.Witaj na forum! :lol:...a tak w ogóle to post można było umieścić w dziale MOTOROLA! :smt006