DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #381741  autor: insane
 20 sty 2010, 13:25
Witajcie wszyscy !

Jestem nowym użytkownikiem - właśnie się zarejestrowałem i jest to mój pierwszy post, więc nie usuwajcie i nie pouczajcie mnie z góry jak coś źle napiszę... :roll:

Piszę, ponieważ V6Maxx mam już ponad 2 lata - wcześniej chwilowo myślałem o zmianie modelu (po lekkim zalaniu anulowano gwarancję - tel. po włączeniu dał się tylko wyłączyć - żadne inne przyciski nie działały, ale poleżał pół roku bez baterii w szafce i hula elegancko do dzisiaj :) ) na inny, ale V8 i V9 nie mają Flash'u który mnóstwo razy pomógł mi w ciemnościach jako latarka - telefon chodzi nadal, a Moto nie wypuściło nic sensownego jak dla mnie - więc chciałem go trochę zmodyfikować, ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać !? :?:

Przeczytałem co nieco tutaj na forum, ale jest to dość skomplikowane - czy znajdzie się ktoś życzliwy w wolnej chwili czasu, który pomógł by mi zmodyfikować oprogramowanie w tym telefonie ??
Na stronie Moto przez to że nie ma już gwarancji, nie da się zaaktualizować softu - bez sensu..

Nie wiem nawet jak gry wgrać do niego ?! Ściągnąłem kiedyś w jakimś formacie .jar, .jad ale po normalnym wgraniu na kartę pamięci w katalog Java - nic.

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam,
Insane


//na przyszłość: tematy nazywamy używając prefiksów
Ostatnio zmieniony 20 sty 2010, 14:04 przez insane, łącznie zmieniany 1 raz.