DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #368046  autor: kamilgar
 04 lis 2009, 19:11
Witam. Dziś dostałem telefon motorolę E8 i otóż mam z nią problem. Gdy chcę wejść do muzyki, a wyskakuje mi komunikat że pamięć została zapełniona podczas aktualizacji itd.
Następny błąd jest z odbieraniem wiadomości, gdy przychodzi sms wyskakuje mi komunikat: " Pamięć telefonu pełna - nie można odebrać wiadomości. Usuń część wiadomości, kontaktów, zdarzeń kalendarza lub maili, aby odebrać wiadomości."
Gdy wkładam kartę pamięci gdzie jest muzyka itd. to nie wykrywa mi jej w "muzyka" tylko dalej wyskakuje ten komunikat.
Miał ktoś taki sam problem jak ja?? Jak go rozwiązać? Bardzo proszę o pomoc. Na telefon mam raczej gwarancję, ponieważ był kupiony 07.2009r.
Pozdrawiam.

P.S - Na telefonie jest dużo wolnego miejsca, ponieważ robiłem "zeruj" i usunąłem wszystko.

 #368105  autor: orB
 05 lis 2009, 10:02
Oddaj na gwarancję, bo bez "ingerencji w oprogramowanie" nic nie zrobisz.

 #451052  autor: G4JOS
 05 sty 2011, 11:01
dokładnie... w tym wypadku pomoże zmiana soft'u.
Sam miałem identyczny problem, zmieniłem oprogramowanie i wszystko działa szybko i sprawnie.