DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #367392  autor: Xavi
 31 paź 2009, 15:42
Witam! Od niedawna jestem użytkownikiem tego modelu ale mam pewien problem. Chodzi mi o profile. Gdzie w motkach jest właśnie taka rzecz jak profile? Bo owszem jest możliwość wybory w menu dźwięki ale powoduje to tylko zmianę głośności ewentualnie dodanie wibracji. Jak zmienić profil aby jednocześnie zmieniły się wszystkie dźwięki tj. połączeń, sms, budzika chyba dość banalna i podstawowa sprawa ale za nic nie mogę tego znaleźć. Sądzę że jest tak samo jak np. w modelach v8 i v9.
Druga sprawa w nokiach czy se naciśnięcie jakiegoś klawisza wyświetla dużą godzinę czy tu też się tak da? Ściągnąłem sobie tapety z dużym zegarem na środek wyświetlacza ale godzina jest całkiem inna niż ta ustawiona w telefonie, kiedyś na innych modelach automatycznie synchronizowało się z telefonem i było super,jak zrobić to w motce?
Ostatnio zmieniony 01 lis 2009, 01:30 przez Xavi, łącznie zmieniany 1 raz.

 #367495  autor: orB
 01 lis 2009, 01:34
Każdy profil można edytować(w tym samym miejscu gdzie je przełączasz, wciskając strzałkę w prawo w profilach). O tapetach z zegarem(i ich wpływie na zegar w ogóle) pierwsze słyszę jak żyję.

 #367568  autor: Xavi
 01 lis 2009, 15:08
Pewnie że można edytować ale w opcjach nie ma możliwości ustawienia konkretnej melodii na połączenie i sms. Jest tylko głośność, typ dzwonka (wibracja , najpierw dzwonek potem wibracja itp) wydaje mi się to co najmniej dziwne! Zawsze zmieniając profil mogłem jednocześnie zmienić dzwięki dzwonka!