DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #365313  autor: akasha2609
 17 paź 2009, 20:17
witam. mam problem z motorola v9. zaczne od tego ze mam ja juz rok i wczesniej nie bylo problemow. wczoraj mi sie zawiesila podczas usuwania plikow muzycznych z karty pamieci. nie dalo sie nic zrobic a tym bardziej jej wylaczyc ;/ wiec wyciagnelam baterie;/ i pojawil sie problem po wlaczniu tel. tel przestal czytac karte pamieci ;/ nie widzi jej ;/ co sie moglo stac?? karta poszla?? czy tel zeswirowal??? z groy dzieki za odp
Ostatnio zmieniony 17 paź 2009, 22:48 przez akasha2609, łącznie zmieniany 1 raz.

 #365339  autor: kowcio
 17 paź 2009, 22:49
Przełóż kartę pamięci do innego telefonu lub komputera (jeśli masz czytnik kart pamięci) i daj opcje, formatuj. Jeśli inne urządzenia nie wykrywają karty pamięci, pozostaje zakup nowej.

Po sformatowaniu karta pamięci będzie pusta.

 #365428  autor: akasha2609
 18 paź 2009, 13:19
dzięki za odpowiedz :) ale kurcze szkoda bo tam troszke zdjec mialam nic zobacze na innym telefonie moze da sie odzyskac cos :D

jeszcze raz dzieki i pozdrawiam :)

 #365479  autor: kowcio
 18 paź 2009, 18:40
akasha2609, jeśli inny telefon odczyta kartę, to spokojnie podłącz go do USB, przekopiuj to co potrzebujesz, sformatuj kartę (nawet najlepiej za pomocą komputera), włóż kartę do Motki, ponownie sformatuj ją u siebie, podłącz telefon do komputera i zgraj sobie na telefon zdjęcia.

Koniecznie po włożeniu do V9 sformatuj ja ponownie. Telefon utworzy swoje pliki systemowe i foldery żeby karta działała bezproblemowo :)