DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #336048  autor: encepence11
 19 maja 2009, 15:21
Witam
mam pewien problem, czy to normalne że w motoroli po zamknięciu klapki tapeta na małym wyświetlaczu sie przesuwa, wygląda to tak jak by tapeta zjeżdzała z góry na dół ;)
Zaraz po włączeniu telefonu tapeta jest wyśrodkowana, jednak po pewnym czasie jest już przesunięta. W telefonie wszystko działa, niepokoi mnie tylko ten wyświetlacz zewnętrzny.
Z góry dzięki za wszelką pomoc.

 #336057  autor: mariusz9a
 19 maja 2009, 15:58
Mi w V6 maxx się nic nie przesuwa samo z siebie, także nie jest to normalne. Najprawdopodobniej jest jakiś błąd w oprogramowaniu. Albo wgraj nowy soft, albo pogrzeb trochę w tym co masz teraz i zmień tapetę. Na necie znajdziesz opis jak to zrobić - może pomoże, ale raczej byłbym za wgraniem czystego softu od nowa.

 #336135  autor: encepence11
 19 maja 2009, 22:29
Zmiana tapet nic nie dawała, jedyne co pomaga to włączenie telefony od nowa. Spróbuje zmienić soft może to coś pomoże. którą wersje oprogogramowania najlepiej wgrać? Co miałeś na myśli pisząc "wgraj nowy soft albo pogrzeb w tym co masz teraz", na czym to grzebanie ma polegać ? :)

 #336531  autor: mariusz9a
 21 maja 2009, 20:43
Chodziło o zmianę tej tapety zewnętrznej a dokładniej tej przy otwartym telefonie. Spróbuj jeszcze przywrócić ustawienia fabryczne - wątpię aby pomogło ale można spróbować.