DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #309978  autor: rogmaniek
 12 sty 2009, 18:10
Heyah! Mam do Was takie zapytanie: Zastanawia mnie dlaczego korzystając z Opery Mini dane, które są pobierane (czy to w sieci PTC: Era Tak Tak czy Polkomtela: Simplus) są tak wolno pobierane/przesyłane?! Tzn. strona "otwierana" jest Kilobajt po Kilobajcie. Czy ten telefon tak ma? Da się to "poprawić". W ten sposób nie widziałem różnicy między GPRS, a EDGE'em :smt009 Dodam jeszcze, że mam porównanie z Nokią E51 czy Samsungiem L700- i w nich net śmiga, aż miło :-D Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź! Bo ciekawe czy jest sens dawać ten tel do reklamacji?! Pozdro!
Ostatnio zmieniony 12 sty 2009, 18:33 przez rogmaniek, łącznie zmieniany 1 raz.

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!

 #309980  autor: jablo
 12 sty 2009, 18:34
Ja mam motke k1 w Plusie. Korzystając z opery mini działa mi wszystko tak jak trzeba. Wiadomo - Edge demonem prędkości nie jest, ale nie ma co narzekać, względnie te strony się otwierały, nie było tak jak opisałeś, kilobajt po kilobajcie.
Sprawdzałeś w kilku miejscach? Wszędzie jest tak samo> ?

 #310266  autor: rogmaniek
 13 sty 2009, 18:08
jablo: Tę Motkę K1 mam od 7 kwietnia 2008r. Najpierw, tak do końca maja, korzystałem z tela w PTC, a później, tak do ok. listopada w Polkomtelu. Teraz znów mam w tym telu numer Eruni :-D A więc w całym Poznaniu, okolicach i u w rodzinnej miejscowości sprawdzałem działanie tego neta w tym telu. Wychodzi na to, że jest coś nie tak. Zastanawiam się czy czasem Motka coś nie pogrzebała dla PTC. Tak ten tel ma soft operatora- jeszcze i oby najdłużej- marki Era. A z tego co wiem z tymi softami bywa różnie. Tylko ciekawe jak jest z tą gwarancją, bo blokada simlock zdjęta?! :P Podobno powinni uznać, skoro to nie z winy usunięcia tej blokadaki? Nawet ten tel restartowałem, ale to i tak nie pomogło. Wątpię, aby pomogło wgranie nowego soft'u, tym bardziej, że będzie to znów ten PTC- jak oddam na gwarancję?! Ma ktoś inny zdanie o co chodzi z tym "spowolnionym" netem w tej komie?! Pozdro!

O2 - We're better, connected!
O2 - See what you can do!
O2 - Together is better!