DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #306179  autor: Jedrker
 27 gru 2008, 10:14
Witam.
Od jakiegoś czasu nie mogę wysłać zrobionych zdjęć motką V9 przez Motorola Phone Tools na komputer.
Wyskakuje mi non stop taki bład :
Obrazek
Jak to naprawić ?
Nie wiem o co w tym chodzi ;/

 #306281  autor: kowcio
 27 gru 2008, 21:05
Nie możesz po prostu ustawić w telefonie trybu pamięci masowej czy jakoś tak, żeby bez żadnego oprogramowania można było kopiować i wklejać różne pliki? Tak jak z pendrive bądź cyfrówki...

 #306307  autor: Jedrker
 27 gru 2008, 22:20
kowcio,
żeby to było takie łatwe, to bym to zrobił od razu.
Problem w tym, że próbowałem przed założeniem tematu tak zrobić, fakt telefon jest widoczny ale nie można dostać się do tego, bo jak klikam na urządzenie wymienne, to pojawia się komunikat żeby podłączyć urządzenie do kompa.

 #306314  autor: Kempa
 27 gru 2008, 22:36
Spróbuj uzyskać dostęp przez P2K commander. :-D

 #306317  autor: Prometo
 27 gru 2008, 23:02
Zamknij Phone Tools, wyłącz i włącz telefon i wtedy spróbuj. U mnie takie coś zadziałało jak PC Suite nie mógł się połączyć z Nokią E65.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #306345  autor: Jedrker
 28 gru 2008, 10:01
Kempa,
P2K Commander działa, ale wolę MPT,
Prometo,
U mnie nie pomogło takie rozwiązanie, instalowałem nawet na innej partycji vistę, myśląc, że mam gdzieś ustawienia skopane na kompie, ale to samo, w końcu doszedłem do wniosku że to wina telefonu, zrobiłem mu twardy reset i wszystko puki co już działa :mrgreen:
Dziwne nie ?