DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #296060  autor: dziobak
 05 lis 2008, 15:08
Witam
Skonfigurowałem sobie odbieranie maila w tym telefonie. Mam usługę blueconnect w telefonie. E-mail działa jednak nie jestem pewien co do ustawień. Jako kanał dostępu mogę wybrać jedynie Omnix i MMS (obecnie mam Omnix). Nie mogę wybrać blueconnect. Nie chcę ponosić dodatkowych opłat z tytułu odbierania e-maili skorto mam usługę bluceconnect. Czy ktoś przerabiał ten temat?

 #296061  autor: vinc
 05 lis 2008, 15:19
Masz wszystkie ustawienia ERY w telefonie? Jeśli nie to ściągnij ze strony Ery i spróbuj skonfigurować maila. Jeśli w ustawieniach klienta masz Omnix to dane nie będą schodziły z pakietu blueconnect.

Obrazek

 #296064  autor: dziobak
 05 lis 2008, 15:32
vinc pisze:Masz wszystkie ustawienia ERY w telefonie? Jeśli nie to ściągnij ze strony Ery i spróbuj skonfigurować maila. Jeśli w ustawieniach klienta masz Omnix to dane nie będą schodziły z pakietu blueconnect.
Na stronie ery nie ma konfiguratora do tego modelu telefonu. Dzwoniłem do BOKu i tam twierdzą, że ma być ustawione Omnix jako kanał dostępu do maila. Podobno i tak leci to przez blueconnect (czyli erainternet). Trochę to dziwne bo np. w drugim telefonie (nokia E50) mogę sobie wyrać blueconnect czy erainternet oprócz Omnix czy MMS.

 #296068  autor: vinc
 05 lis 2008, 15:43
Rzeczywiście nie ma tego modelu w zdalnym konfiguratorze. Rozumiem, że telefon został zakupiony w Erze. Wobec tego wszystkie ustawienia ma już wgrane, a jeśli nie zawsze możesz ustawienia wprowadzić ręcznie ze strony Ery.
dziobak pisze:Dzwoniłem do BOKu i tam twierdzą, że ma być ustawione Omnix jako kanał dostępu do maila. Podobno i tak leci to przez blueconnect (czyli erainternet).
Jeśli tak zostałeś poinformowany w BOK to tak zrób i później sprawdź na stronie Ery w połączeniach czy wszystko jest OK i nie pobiera Ci kasy.

Obrazek