DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #288336  autor: Krokiet
 14 wrz 2008, 19:27
Względem V3 zaszło dużo zmian. Niestety część na gorsze i teraz o nich w formie pytań. Może ktoś wie jak sobie poradzić z niedociągnięciami projektowymi, które mnie troszkę denerwują:

1. Mignęły mi gdzieś dzwonki z nazwami zaczynającymi się na ui_..... Były krótkie - w sam raz do powiadomień i SMS-ów. Nie mogę ich odnaleźć.

2. Chcę ustawić na SMS samą wibrację, a dzwonek ma być normalnie. Tymczasem jedyna możliwość, to wszysto w wibracjach albo wszystko w dzwonkach.

3. Lista ostatnich połączeń to 20 szt. Porażka. A może gdzieś idzie to zmienić?

4. Telefon główny - czy idzie ustawić gdzieś na kompie? Ręczna edycja dla poszczególnych numerów to porażka.
Świetny jest za to import z Outlooka. Duży plus względem V3.

5. Pierwsze V3 miały możliwość przypisania numeru. Szczątki tej funkcji pozostały, bo można użyć kombinacji "93#" ale dostaje się komunikat: "Pozycja 93 jest pusta", a na V3 pokazywało mi numer telefonu spod tej pozycji i można było potem na niego dzwonić lub edytować. O wiele krótsza droga niż przez "Kontakty". Miałem około 50 najczęściej wybieranych numerów, dla których byłem w stanie zapamiętać po 2 cyfry i zamiast 8 szybkich numerów miałem to około 50. Duży minus.

===

Wkrótce zamierzam podsumować różnice między V8 i V3, ale mam dopiero 3 dni, więc wolę się upewnić czy już wszystko "odkryłem"
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2008, 20:23 przez Krokiet, łącznie zmieniany 1 raz.