DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #285422  autor: szyman12
 28 sie 2008, 12:55
Witajcie

Sprzedaje moją byłą Motorolę V8. I mam dwa pytania:

1. Z telefonu wszystko skasowałem, ale niemogę skasować numeru i hasła z aplikacji EraGG. Jak to zrobić??

2. Dostałem tego fona w ramach przedłużenia umowy. Dostałem na niego fakturę. Moje pytanie jest takie czy dać tej osobie tą fakturę czy może jest iny sposób??

 #285425  autor: kowcio
 28 sie 2008, 13:03
szyman12 pisze: 1. Z telefonu wszystko skasowałem, ale niemogę skasować numeru i hasła z aplikacji EraGG. Jak to zrobić??
Nie możesz wywalić całej aplikacji?
szyman12 pisze:2. Dostałem tego fona w ramach przedłużenia umowy. Dostałem na niego fakturę. Moje pytanie jest takie czy dać tej osobie tą fakturę czy może jest iny sposób??
Do tej faktury jest dodany paragon, czy to tylko faktura na Twoje imię i nazwisko?

 #285426  autor: Prometo
 28 sie 2008, 13:07
szyman12 pisze:2. Dostałem tego fona w ramach przedłużenia umowy. Dostałem na niego fakturę. Moje pytanie jest takie czy dać tej osobie tą fakturę czy może jest iny sposób??
Jeżeli dostałeś telefon kurierem to faktura jest integralną częścią gwarancji.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #285437  autor: szyman12
 28 sie 2008, 13:46
kowcio pisze: Nie możesz wywalić całej aplikacji?
Funkcja "Usuń aplikację" jest zablokowana ;( Niema możliwości wykasowania danych??

Odnośnie gwarancji. Faktura jest wystawiona na mnie i właściwie niewiem co teraz zrobić, bo niedawno byłem w salonie Ery, to jakiś facet reklamował SE to konsultant zażądał od niego dowodu osobistego, a miał taką samą fakturę jak ja (oczywiście inne dane i produkty ;) )

 #285461  autor: orB
 28 sie 2008, 16:36
Zmień hasło na serwerze. Nic więcej chyba już nie zrobisz.