DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #282402  autor: betinka
 11 sie 2008, 21:46
Mam pytanie, czy ktoś może wie jak zlikwidować pojawiającą się z boku ekranu belkę z aplikacjami? Dlaczego nie mogę uruchomić mp3? Co się mogło stać i czy w tym telefonie można wymienić obudowę? Dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony 11 sie 2008, 23:22 przez betinka, łącznie zmieniany 1 raz.

 #282407  autor: elrond
 11 sie 2008, 22:00
betinka pisze:Mam pytanie, czy ktoś może wie jak zlikwidować pojawiającą się z boku ekranu belkę z aplikacjami?
Jeśli to telefon z Orange, to jest to prawdopodobnie tzw Orange Menu. Powinno się to gdzieś w ustawieniach wyłączać.

 #282414  autor: kowcio
 11 sie 2008, 22:49
betinka pisze:w tym telefonie można wymienić obudowę?
Tylko serwis. Sama raczej w domu bez odpowiedniego sprzętu tego nie zrobisz...
betinka pisze:czy ktoś może wie jak zlikwidować pojawiającą się z boku ekranu belkę z aplikacjami?
Ustawienia wyświetlacza, szukaj opcji Orange Menu, albo główny ekran Orange (w jakiś telefonach tak było) i wyłącz.
betinka pisze:Dlaczego nie mogę uruchomić mp3?
Jak to- nie możesz uruchomić MP3? A dokładniej mogłabyś opisać gdzie wchodzisz i co się pojawia?

PS. Poza tym- nazwa tematu jest zła! Zmień na np.: [v360] Problem z MP3 i wyświetlaczem.

 #282453  autor: orB
 12 sie 2008, 10:03
kowcio pisze:Tylko serwis. Sama raczej w domu bez odpowiedniego sprzętu tego nie zrobisz...
Ten cały sprzęt to aż jeden śrubokręt ;-) Torx - dostępny w każdym sklepie elektronicznym.

A jak usunąć OM już było na forum.