DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #282395  autor: evelinee
 11 sie 2008, 21:24
Od kilku dni dostępny jest ten model w ofercie musicpack w plusie. kto już go ma? jak się Wam podoba? ja na początku nie moglam się przyzwyczaic do tego przesuwanego kciukiem menu i zmiany klawiaturki z telefonicznem na odtwarzacza mp3:) bawiłam się nią niecały dzień, wiec za dużo nie mogę powiedzieć. a jak użytkownicy? warto?

 #298447  autor: nazad
 18 lis 2008, 21:37
Sam jestem ciekaw wrażeń jakie dostarcza ten telefon swoim użytkownikom, jak narazie widziałem tylko filmik z cyklu "hands-on" na YT i wygląda na to, że motka wypuściła model godny uwagi.
Zostaje nam poczekać na jakieś opinie, ale pomimo sporej ilości wyświetleń wpisów niestety brak :/

 #298691  autor: alan85
 19 lis 2008, 21:19
moj znajomy ostatnio sobie sprawil ten fonik, jak dla mnie o calkiem zaawansowany, z tego co on mowil to jemu dziala calkiem sprawnie, ostatnio wyjal go na domowce u naszego kumpla, nagrywal jak inni spiewali i mowil cos o wyclef jeanie, jakims konkursie czy cos........ubaw byl niezly.

 #304867  autor: latan
 19 gru 2008, 15:26
Pewnie chodziło o konkurs motki, uważaj, żeby nie wrzucił nagrania na stronkę ;D

 #304885  autor: Kempa
 19 gru 2008, 16:40
Niestety na początku ciężko jest się przyzwyczaić do obsługi. Niestety nie wiem jak to wszystko działa na dłuższą metę.

 #305439  autor: latan
 22 gru 2008, 13:32
Mówisz o telefonie? Nawigacja jest dość prosta przecież, fajną opcją jest łatwe przestawienie się na obsługę mp3, klawiatura jest wygodna, no i spory ekranik.

 #341100  autor: g4joos
 15 cze 2009, 17:14
Miałem okazję mieć ten telefon w ręce... Jeśli chodzi o odtwarzacz muzyki jest on świetny. Doskonale daje radę na słuchawkach dołączonych do zestawu. Jeśli chodzi o przyciski jest to ciekawe rozwiązanie, przy naciśnięciu guzika odczuwamy pod palcem jakby wibrację w tym miejscu. Klawiatura moim zdaniem działa bez zarzutów. Drażni mnie troszeczkę menu ale to kwestia gustu i przyzwyczajenia. Funkcjonalność także stoi na dosyć dobrym poziomie. Aparat nie należy do dobrych, to zaledwie 2Mpix bez autofocus'a. Zarezerwowałem sobie ten telefon u znajomego bo myślę, że warto go kupić, pozostaje mi zaczekać do końca czerwca :)
Pozdrawiam

 #366443  autor: baksior
 24 paź 2009, 20:13
Czy ta motorola ma funkcje szybkiego wyciszania jednym klawiszem(krzyżykiem)?