DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy starych modeli Motoroli oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #229846  autor: Agapeee
 27 paź 2007, 00:27
witam, orientuje się ktoś może czy można w motoroli K1 zmienić wygląd zewnętrznego wyświetlacza. mam ten telefon od kilku dni i na zewnętrznym wyświetlaczu widnieje logo Orange. Wiecie może czy jest możliwość zmiany na jakikolwiek inny rysunek? Dziękuje i pozrawiam :D

 #229855  autor: yagi
 27 paź 2007, 08:41
W Orange spodziewam sie ze nie da sie tego zrobic ze wzgledu na cudowne Orange Menu :(

Masz mozliwosc dorwania K1 z innej sieci i sprawdzenia tego telefonu w dzialaniu?

Obrazek

:!: Yagi's Para Para Dekkai Mara Mix (14.09.2010)

 #229879  autor: gomez1982
 27 paź 2007, 11:49
Chodzi o to logo jakie pojawia się na tym wyświetlaczu po otwarciu obudowy?Można je zmienić ale to równoważy się z ingerencją w obszar oprogramowania dla Ciebie normalnie nie dostępny.Ale jeśli mowa o tym co opisałem to można bo ja sam zmieniałem w swojej V3.

 #230030  autor: Agapeee
 27 paź 2007, 22:49
Dziękuję :) to ja jednak chyba zostawię to logo Orange bo z natury jestem osobą ostrożną i wole w to nie ingerować i nic nie kombinować. No trudno :( ale dziękuję i pozdrawiam.
 #243624  autor: ignis
 03 sty 2008, 15:27
A ja trochę z innej beczki-czy istnieje możliwość prostego ustawienia zegara na stałe na wyświetlaczu zewnętrznym?
Obiło mi się o uszy, że trzeba wgrywać skiny, seemy i instalować jakieś programy, które poprzez zamianę jednego pliku na inny to umożliwiają-czy to prawda?

W kazdym razie byłabym wdzięczna za fachowe poinstruowanie, jak można ten zegar na stałe ustawić.

 #243629  autor: krzysiek08020
 03 sty 2008, 15:53
witam

A może ktoś wie jak WYŁĄCZYĆ zewnętrzny wyświelacz, gdy telefon jest otwarty? :?:
Bo wtedy to tylko szkoda baterii...

Krzysiek

 #243638  autor: fortel
 03 sty 2008, 16:32
Jest takie forum matrax sie zwace-zajrzycie tam koniecznie,zadajcie pytanie a napewno znajdzie sie ktos kto Wam pomoze! :smt006

 #243708  autor: ignis
 03 sty 2008, 20:47
A czemu mnie odsyłasz do innego forum-chciałam znaleźć odpowiedź akurat tutaj.

 #243750  autor: gomez1982
 03 sty 2008, 22:44
Odsyła Cię bo to jest forum ogólne rozwiązujemy problemy na bazie wiedzy jaką posiadamy sami a tamto forum jest tylko o Motoroli.Są tam ludzie którzy się lepiej na tym znają.

 #243751  autor: orB
 03 sty 2008, 22:46
ignis pisze:A ja trochę z innej beczki-czy istnieje możliwość prostego ustawienia zegara na stałe na wyświetlaczu zewnętrznym?
Obiło mi się o uszy, że trzeba wgrywać skiny, seemy i instalować jakieś programy, które poprzez zamianę jednego pliku na inny to umożliwiają-czy to prawda?
Chodzi Ci o to aby zegar był także przy otwartej klapce? Bo w każdym innym wypadku tam jest. Jeśli dobrze zrozumiałem, to z tego co się orientuję nie można tak niestety zrobić.

 #243780  autor: ignis
 04 sty 2008, 08:28
"Chodzi Ci o to aby zegar był także przy otwartej klapce?"

Nie-chodziło mi o to, aby zegar był na wyświetlaczu zewnętrznym przy zamkniętej klapce.

A na forum Matrax wchodziłam i przeglądałam posty poniekąd związane z K1. Jednakże udzielane przez nich wskazówki spowodowałyby, że jedynie byłabym w stanie uszkodzić sobie telefon niż ustawić ten zegar na stałe. Chodziło mi o PROSTY sposób, a nie potężnie zagmatwany, bez konieczności podłączania USB, wgrywania programów czy skórek.

 #243782  autor: gomez1982
 04 sty 2008, 08:46
Niestety ale w Motoroli cały urok się właśnie skupia na dłubaniu w sofcie.Dlatego kobiety kupują Motorole bo ładne klapki a faceci którzy lubią się pobawić właśnie dla tego dłubania i dla ciekawego wyglądu.

 #243793  autor: ignis
 04 sty 2008, 10:58
Acha-czyli rozumiem PROSTO nie da się tego zrobić i aby ustawić zegar na stałe przy zamkniętej klapce na wyśw.zew. muszę udać się do sklepu/serwisu GSM aby tam podłubano w sofcie mojej K1.
Cóż-nie będę miała zegara na klapce i już... :cry:

 #243803  autor: orB
 04 sty 2008, 12:50
Przecież zegar jest przy zamkniętej klapce, tylko później się przyciemnia, ale go widać.

 #243888  autor: ignis
 04 sty 2008, 20:48
Widać-ale niezmiernie słabo, pod odpowiednim kątem, przy odpowiednim oświetleniu, a na pewno nie w ciemniejszym pomieszczeniu.
No nic-to jest mega drobnostka, poradzę sobie bez zegara na K1.

 #243939  autor: orB
 04 sty 2008, 23:49
A nie wystarczy po prostu wcisnąć któregoś bocznego przycisku by godzina się podświetliła?

 #244223  autor: ignis
 06 sty 2008, 13:13
Faktycznie wystarczy nacisnąć którykolwiek z bocznych przycisków, aby godzina wyświetliła się na krótko-i to w sumie wystarczy. Dzięki orB :smt008

[ Dodano: 2008-01-09, 18:22 ]
Ciekawostka...Właśnie chwilę temu zegar sam pojawił się, a ma to chyba związek ze zmianą stacji bazowej.
Fajnie to wygląda, ale długo nie potrwa-bo jak w piosence "pojawia się i znika";...aż do otwarcia klapki (bo parę dni wstecz również pokazał się).
 #245086  autor: buli
 11 sty 2008, 00:28
Agapeee pisze:witam, orientuje się ktoś może czy można w motoroli K1 zmienić wygląd zewnętrznego wyświetlacza. mam ten telefon od kilku dni i na zewnętrznym wyświetlaczu widnieje logo Orange. Wiecie może czy jest możliwość zmiany na jakikolwiek inny rysunek? Dziękuje i pozrawiam :D



witam to musisz miec cos z telefonem bo dzisiaj wziolem to motke z salonu orange nowa i normalnie mi wyswietla na tym malym ekraniku godzine date zasieg baterie i tapete jaka mam na glownym wyswietlaczu i to nie prawda ze to masz przez orange bo skoro masz to przez orange do dlaczego ja mam normalnie???? pozdro

aha i jeszcze jedno bardzo wazne pytanie i wazny problem mianowicie mialem motke v360 ktora bardzo polecam przez 2 lata ani razu w serwisie:D i pare razy spadla ok do problemu w tej motce v360 nie mialem glownych przyciskow na srodku ekraniku tylko wysuwaly mi sie z lewej strony i bylo widac cala tapetke a w tej k1 mam tak ze te glowne sa na srodku ekranu i nie wiem czy da sie z tym cos zrobic czy nie prosze bardzo was o pomoc

POZDRAWIAM

[ Dodano: 2008-01-11, 00:31 ]
ignis pisze:Faktycznie wystarczy nacisnąć którykolwiek z bocznych przycisków, aby godzina wyświetliła się na krótko-i to w sumie wystarczy. Dzięki orB :smt008

[ Dodano: 2008-01-09, 18:22 ]
Ciekawostka...Właśnie chwilę temu zegar sam pojawił się, a ma to chyba związek ze zmianą stacji bazowej.
Fajnie to wygląda, ale długo nie potrwa-bo jak w piosence "pojawia się i znika";...aż do otwarcia klapki (bo parę dni wstecz również pokazał się).

zeby miec godzinke na stale tak jak ja mam to musie wejsc w menu ustawinia i wylaczyc wygaszacz ekranu taj zaden a opuznienie wylacz i bedzie gites:DDDD

[ Dodano: 2008-01-11, 00:35 ]
gomez1982 pisze:Niestety ale w Motoroli cały urok się właśnie skupia na dłubaniu w sofcie.Dlatego kobiety kupują Motorole bo ładne klapki a faceci którzy lubią się pobawić właśnie dla tego dłubania i dla ciekawego wyglądu.

niemasz racji wystarczy wylaczyc wygaszacz ekranu i masz godzine date zegar baterie i zasieg wiem bo dzis wziolem motke k1 z orange i mam normalnie i zadne grzebanie w sofci a to jest moja 2 motka wczesniej mialem v360

//Pisz po polsku; poprawnie, z kropkami i przecinkami!

ps. witamy na forum
Ostatnio zmieniony 11 sty 2008, 00:58 przez buli, łącznie zmieniany 1 raz.

 #245114  autor: gomez1982
 11 sty 2008, 09:47
buli pisze:niemasz racji wystarczy wylaczyc wygaszacz ekranu i masz godzine date zegar baterie i zasieg wiem bo dzis wziolem motke k1 z orange i mam normalnie i zadne grzebanie w sofci a to jest moja 2 motka wczesniej mialem v360
Ja nie mówię tu o tym jak to zrobić tylko o tym że są faceci którzy biorą Motorole żeby sobie przy nich podłubać.Nie wiem czy masz takie ciągoty ale ja lubię sobie przy komputerze i innych urządzeniach pomajstrować.

 #246074  autor: ignis
 16 sty 2008, 10:04
"nie masz racji wystarczy wylaczyc wygaszacz ekranu i masz godzine date zegar baterie i zasieg wiem bo dzis wziolem motke k1 z orange i mam normalnie i zadne grzebanie w sofcie"

Jeśli ktoś nabył telefon bez simlocka (tzn.wcześniej był na vodafone), to wyłączenie wygaszacza nic nie daje.
Zostaje albo podłączenie USB i wgranie odpowiedniego skina, albo podświetlanie bocznym przyciskiem (co też czynię).