DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP

Moderator: Moderatorzy

 #884748  autor: Ves437
 29 sie 2016, 12:30
Witam. Chciałem zrezygnować z telefonu stacjonarnego z Orange ale po rozmowie z konsultantem dowiedziałem się, że razem z telefonem zostanie wyłączone rownież łącze i internet z Netii nie będzie działać. Po zapytaniu o usługę samego utrztmania łącza konsultant powiedział, że nie da się bo internet jest z Netii a nie od nich, gdyby internet był również z Orange to nie byłoby problemu. Naprawdę tak jest, czy zostałem wprowadzony w błąd?
 #884756  autor: amigo007
 29 sie 2016, 14:04
W pierwszej kolejności zadzwoń do netii. Jeśli jest to linia tzw. częściowo uwolniona "LLU", to masz opcję najniższego abonamentu z 30 minutami (tylko stacjonarne). Ja mam ten plan taryfowy za 10zł (jakaś promocja) + internet 10mbit za 45,90zł. Razem płacę minimum 55,90zł (chyba że wydzwonię więcej). Jak masz tzw. "bsa", to masz tylko opcję tego wyższego abonamentu z 200 minutami (na wszystko z komórkami i międzynarodowe), z tego co pamiętam to koszt był coś chyba koło 25zł (nie wiem jak obecne promocje). Tak więc olej już to orange :D

Ps. a zawieszenie kosztuje 21,53zł za miesiąc, nie wiem jak teraz ale kiedyś zawieszało się na rok. I trzeba było zapłacić za rok z góry. Czyli u ciebie 258,36zł. Za to że nie będziesz korzystał z telefonu. To jest dopiero dobre :smt005
 #884852  autor: pakierhakierxd2
 29 sie 2016, 23:21
Nie trzeba płacić za cały rok przy zawieszeniu i działa to tylko w orange.
Pamiętaj że telefon w netii i intrrnet masz w pakiecie wiec jak przejdziesz do orange z telefonem to netia rozwiaze z toba umowe.

Pozdrawiam :)
 #884913  autor: amigo007
 30 sie 2016, 13:46
Ja nie mam w pakiecie. Internet w netii mam już od czasu promocji rok internetu za darmo (wtedy przechodziłem z neostrady). Telefon migrowałem dużo później (plan tp socjalny). Jakoś niedawno dopiero skończył mi się cyrograf na telefon. Internet od dawna mam na umowie bezterminowej. Nic nie przedłużam, bo mają dla mnie droższe oferty. Zresztą już od dawna do mnie nie dzwonią nawet.