DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP

Moderator: Moderatorzy

 #862982  autor: hubo25
 22 kwie 2016, 16:59
Witam.
W tym tygodniu telefonowała do mnie pani z orange, aby poinformować mnie o tym, że w przyszłym tygodniu przyślą montera, aby podpiął mój telefon do łącza cyfrowego (obecnie mam telefon analogowy). Przy tym zapewniła, że otrzymam od operatora bezprzewodowy telefon cyfrowy. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś spotkał się już wcześniej z podobną akcją TPSA/Orange i na czym taka operacja zmiany łącza polega. Sprawa wydaje mi się dziwna, również ze względu na fakt, że żaden z sąsiadów takiego telefonu nie otrzymał. Z góry dzięki za odpowiedź
 #862989  autor: Maniek99
 22 kwie 2016, 18:00
Ale, że co, przymusowo?
Orange jedyne co ma to VOIP przez LiveBoxa.
Czyli musisz mieć net żeby to działało, nieopłacalna opcja.

Podejrzewam, że próbują Ci wcisnąć Neostradę z telefonem, albo FunPacka.
 #863017  autor: ja.michal
 22 kwie 2016, 20:53
Albo to nie jest Orange tylko znowu jakaś "telekomunikacja coś tam". Zadzwoń na infolinię Orange i zapytaj czy faktycznie coś takiego ma miejsce u ciebie.
 #863821  autor: buba1234
 28 kwie 2016, 16:18
hubo25 pisze:Witam.
W tym tygodniu telefonowała do mnie pani z orange, aby poinformować mnie o tym, że w przyszłym tygodniu przyślą montera, aby podpiął mój telefon do łącza cyfrowego (obecnie mam telefon analogowy). Przy tym zapewniła, że otrzymam od operatora bezprzewodowy telefon cyfrowy. Chciałem się dowiedzieć czy ktoś spotkał się już wcześniej z podobną akcją TPSA/Orange i na czym taka operacja zmiany łącza polega. Sprawa wydaje mi się dziwna, również ze względu na fakt, że żaden z sąsiadów takiego telefonu nie otrzymał. Z góry dzięki za odpowiedź
Najlepiej nie podpisuj papierów, jak się okaże że monter daje ci kartkę i długopis.

________________________________