DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP

Moderator: Moderatorzy

 #917483  autor: misiek45
 23 mar 2017, 19:19
poki co zeszli mi z abonamentu do 29zl przez pierwsze pol roku. zapytalem o jakies prezenty jak to bylo kiedys do neo ale koles z suk powiedzial ze oni nie daja i mam czekac az zadzwonia ci z propozycji to od nich cos dostane...
wie ktos jakie maja te gadzety w tej chwili i w jakich cenach ?
 #925505  autor: Leo
 12 maja 2017, 16:31
Dzisiaj rozmawiałem z konsultantką i do planu "Bez Ograniczeń" za 69 zł oferowała kilka gadżetów za 1,00 zł: głośnik bluetooth, nawigację, czujnik dymu z powiadomieniem przez Internet i ciśnieniomierz. Pytałem co to za nawigacja i wypowiedziała jakąś dziwną nazwę:
Kutram czy coś takiego. Może ktoś wie co to jest ?
 #944607  autor: Martyna782
 11 sie 2017, 20:10
Coraz trudniej o dobre warunki w Orange. Nie ma sensu nawet z nimi negocjować. Pamiętam czasy, kiedy dostawałam telefony za złotówkę. Teraz w Orange najbardziej podoba mi się oferta skierowana do użytkowników internetu.
 #945032  autor: jedrek
 14 sie 2017, 12:39
Orange nawet w mieście nic sensownego z neta nie potrafi zaoferować. Ich pożal się oferta u mnie w bloku kończy się na jakiś tam realnym 6Mbit (o prędkości wysyłania szkoda nawet pisać). Więc jedynym rozwiązaniem na blokowisku miejskim pozostaje olanie orange gdzie czas zatrzymał się 30 lat temu i wziąć sobie i neta i fona w kablówce, gdzie za dużo mniej niż te ich pożal się orenczowskie, kosmiczne 69zł można mieć paczkę: telefon no limit (komórki w PL, stacje PL, UE, USA, CA, AU, IL, CY, JP, i kilka pozaunijnych krajów w europie i ameryce południowej), oraz porządny net bez błagania na kolanach.