DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP

Moderator: Moderatorzy

 #1118021  autor: zeq70
 23 cze 2021, 13:29
Szukam sposobu na zachowanie numeru telefonu "na kabel" w bloku. Obecnie tel jest w abonamencie Orange 70zł rozmowy no limit, co zupełnie się nie opłaca gdyż jest to samo za 25zł w telefonie komórkowym. Umowa była podpisana około 3 lata temu na 2 lata, teraz chyba przedłuża się samo z automatu. Wiem, że Orange mają tańszą taryfę 39zł, ale zastanawiam się czy są może jeszcze tańsze opcje z przeniesieniem numeru do innej sieci? Chodzi głównie o zachowanie numeru i opcję samego odbierania, a na dzwonienie wystarczy 100min. Zastanawia mnie też kiedy najlepiej wypowiedzieć starą umowę, czy możliwe jest to tak od ręki , czy najlepiej iść z tym na koniec miesiąca, żeby nowy od razu był na nowej taryfie? Nie mam pojęcia jak to jest rozliczane, warto by było uniknąć płacenia 2 abonamentów w jednym miesiącu. Będę wdzięczna za wszelkie porady.
 #1118042  autor: iphoneski
 24 cze 2021, 10:01
Zapytaj u swojego dostawcy telewizji i internetu (o ile takowego posiadasz) w jakich cenach oferują dokupienie abonamentu na telefon. Mi UPC dał na przedłużenie umowy telefon za 99 gr bez minut darmowych, z minutami koszt to chyba 5 zł. Wziąłem bez minut, bo ten telefon podłączony nawet nie jest - mam go tylko ze względu na zniżki wynikające z posiadania łączonego pakietu usług.