DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP

Moderator: Moderatorzy

 #1111291  autor: marson
 07 lut 2021, 12:55
Witam

Obecnie mam numer u operatora VOIP IPFON, nr przeniesiony z dawnej TP S.A.nr mam zalogowany do telefonu VOIP (jakiś tam siemens IP coś tam), w praktyce to trochę wkurzające bo jest dodatkowe urządzenie + jeszcze jeden tel. w drugim pokoju, Szukam innego rozwiązania, żeby wyeliminować te 2 urządzenia. Najprostszym rozwiązaniem byłby zakup jakiegoś telefonu na androidzie + do niego jakiejś stacji ładującej, żeby zrobić coś w rodzaju przenośnego telefonu stacjonarnego z komórki, ale mam dwa pytania czy wątpliwości

1. Co mógłbym kupić - ten telefon stacjonarny byłby dla starszej osoby więc będzie ekrany dotykowe odpadają a do tego co znalazłem z klawiaturą raczej klienta VOIP się nie wgra?

2. Jeśli już kupię jakiś tel. to co ze stacją ładującą do niego?

3. Ewentualnie czy do jakiegoś Blackberry można wgrać klienta voip np. BlackBerry 9800 - z tego co widzę klawiaturę można mu schować i ma fizyczne przyciski odbierania i odrzucania połączenia.
 #1111292  autor: Remington
 07 lut 2021, 13:00
Większość telefonów z Androidem ma wbudowanego klienta VOIP, nie zawsze dostępnego bezpośrednio z menu, ale zazwyczaj takowy jest. Na liście kont telefonicznych dodaje się konto SIP.