DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP
Wszystko, co dotyczy ofert telefonii stacjonarnej i VoIP

Moderator: Moderatorzy

 #1065544  autor: stacho
 18 lut 2019, 14:07
Witam
Chciałbym zapytać czy ktoś orientuje się gdzie jest najtańszy abonament na telefon stacjonarny, ale koniecznie po kablu ? Telefon służy tylko do odbierania połączeń w firmie. Niestety mamy bardzo duże problemy z zasięgiem ( położenie w dołku ), zasięg pojawia się i ginie na telefonie komórkowym. Interesowałby mnie abonament na nr. stacjonarny, ale po kablu. Obecnie mamy netie za 36zł miesięcznie.
 #1065552  autor: pakierhakierxd
 18 lut 2019, 14:43
Na telefonie komórkowym polecę ci Wifi calling ;)
tez mam problemy w domu każdego opa i naprawdę pomaga :)
tam mam rozmowy/sms/mms idą po wifi.
Orange stacjonarny 35.
https://www.orange.pl/view/telefon-domo ... fon-domowy
ogólnie słabo już telefonem stacjonarnym.
Ja mam stacjonarny w pakiecie za darmo w Orange ale po voip.
tzn płacę 100zł za internet do 20 + tv 100 kanałów + voip stacjonarne bez limitu -telefon mogę podłączyć pod router.

Pozdrawiam :)
 #1066434  autor: szyman12
 01 mar 2019, 10:40
To ja przyłącze się do tematu. Babcia ma w Orange 'plan tp podstawowy' za ~32 zł. Z tym że wykorzystuje ona w ciągu miesiąca ... 4-5 minut. Czy znacie jakiś plan na łączach Orange, który mógłby być tańszy?
P.S. Za ofertę komórkową + stacjonarnego opartego o GSM dziękuje - babcia boi się komórek i telefonów bezprzewodowych jak ognia.
 #1066830  autor: amigo007
 05 mar 2019, 14:06
Kabel kosztuje, po ile wy byście chcieli telefon stacjonarny? Ja mam w Netii internet + telefon po kablach Orange. Płacę niecałe 60zł. Telefon w tym mam niby za 10zł, ale jak zrezygnuję z internetu to cena podskoczy właśnie do tych 30-tu kilku pln. Tak więc stacjonarnego telefonu nie ma taniej. Ale czy np. dla firmy takie 36pln to tak dużo? Dla emerytów o niskich dochodach mogły by być zniżki.. Tak więc niestety ale nie ma taniej kabla.
 #1067875  autor: amigo007
 19 mar 2019, 14:39
Dokładnej nazwy teraz nie pamiętam. Musiałbym się do konta Netii zalogować. Piszę ze smartfona. Ostatnia faktura to 59,59zł. Telefon mam z 30 minutami, internet do 10mbit (1mbit upload). Na moich kablach max 14mb mogę wyciągnąć. Taryfa może być jakaś stara, bo oddawna mam umowę na czas nieokreślony. Nieopłaca mi się przedłużać bo nie ma nic ciekawego. Internet mogę mieć do tych "20 mbit" (u mnie 14mbit), a przedłużenie umowy na 24mce (cena ta sama). To już wolę ofertę na czas nieokreślony.