DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1018659  autor: f0ku5
 22 wrz 2018, 10:39
Morvius pisze:Ciekawe czy jakaś sieć wirtualna na tyle się rozbuduje, by tak jak Play zapuścić korzenie nadajnikowe. (zamyślony) :)
Wtedy już by przestała byc siecią wirtualną ;)
Ale odpowiadając na Twoje pytanie - nie ;)
 #1024599  autor: NoJo_
 08 paź 2018, 18:17
Jakieś opinie o OTVARTA?
Mam jeden numer w Premium Mobile, firmowy w T-Mobile i właśnie kończy się umowa. Oferta nolimit 100+100 GB wygląda atrakcyjnie. Ktoś miał styczność? Nie upadną jak FOLX, który jakiś czasem temu przysporzył mi sporo problemów - 22 dni bez telefonu...

Jak nie to to jakieś alternatywy? Po opisanym problemie na pewno nie PLAY i nic, co pod nim jest. Podobno właścicieli nawet mieli wspólnych, a sprawa w UKE.
 #1024608  autor: iphoneski
 08 paź 2018, 18:56
Otwarta to operator wirtualny podobnie jak FOLX także tu zakończenie działalności też jest możliwe, chociaż nie musi tak być. Nie wiem jaki FOLX miał związek z play poza nadajnikami, na pewno play tej marki nie promował tak jak RBM itp. Tam każdy leciał na kodach polecających, a skoro biznes nie zarabia to szkoda go trzymać.
No i ten wątek jest bardziej do porównywania infrastruktury W4 a wirtualni nie posiadają swoich nadajników także miejsce na to pytanie nie jest chyba dobre.
 #1024614  autor: Pabloeq
 08 paź 2018, 20:04
NoJo_ pisze:Nie upadną jak FOLX, który jakiś czasem temu przysporzył mi sporo problemów - 22 dni bez telefonu...

Jak nie to to jakieś alternatywy? Po opisanym problemie na pewno nie PLAY i nic, co pod nim jest. Podobno właścicieli nawet mieli wspólnych, a sprawa w UKE.
I niczego cię to nie nauczyło? Dalej chcesz się bawić w wirtualne wynalazki bez własnej infrastruktury i z niepewną przyszłością?
 #1024819  autor: Pabloeq
 09 paź 2018, 17:10
NoJo_ pisze:Premium jest super, a2 też :)
Ani jedno ani drugie nie jest "super" chyba tylko cenowo, ale.... tanie mięso psy jedzą :-)
 #1024907  autor: NoJo_
 10 paź 2018, 04:07
A co z nimi w takim razie jest nie tak? W mojej lokalizacji jest tylko zasięg Plusa, mimo, że mieszkam praktycznie w centrum Gdańska (tylko ten operator przedostaje się przez ściany i budynki poboczne), a do tego w mieście na Premium mam wyższe wyniki, tak samo na większości tras.
 #1024991  autor: Robin560
 10 paź 2018, 12:55
w a2 niema hd voice w premium mobile brak RLaH ustawienia roamingu w a2. to problemy tych sieci. pewnie coś jeszcze...

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen: