DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #1062398  autor: aster
 12 sty 2019, 19:34
Robin560 pisze:
31 gru 2018, 19:20
ale w nju znalazłem jak zamawiacie starter to można bardzo łatwo znaleźć jakiś numer szukałem po 6 cyfr nie tak jak w orange max.5.
Ciekawe, choć wybór można zrobić chyba tylko w ofercie na abonament. Natomiast system ciekawy bo pozwala też * zastępować dowolne cyfry. Mimo wszystko ciężko trafić poszukiwany numer... nawet jak wpisałem 5 z 6 cyfr to już niczego nie znalazło (i nie piszę tu wcale o polowaniu na jakieś "złote numery").

Jak jest obecnie w Play, czy nadal można w ofercie na kartę poprosić o wyszukanie pożądanego numeru do nowej karty SIM?
 #1062445  autor: aster
 13 sty 2019, 13:17
Dzięki. Czy w takim razie można w którejkolwiek sieci, dla nowej karty prepaid, w salonie lub online, wybrać swój własny ciąg ostatnich 6 cyfr?

Kiedyś w folx można było to zrobić lecz się spóźniłem i zniknął z rynku...
 #1062815  autor: Robin560
 17 sty 2019, 19:02
aster pisze:
12 sty 2019, 19:34
Robin560 pisze:
31 gru 2018, 19:20
ale w nju znalazłem jak zamawiacie starter to można bardzo łatwo znaleźć jakiś numer szukałem po 6 cyfr nie tak jak w orange max.5.
Ciekawe, choć wybór można zrobić chyba tylko w ofercie na abonament.
napisałem że przy zamawianiu startera to znaczy że pre-paid chyba jasno się wyraziłem :mrgreen:

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen: