DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 210 z 212
  • 1
  • 208
  • 209
  • 210
  • 211
  • 212
 #1091692  autor: piotrzet
 15 mar 2020, 12:54
W hotelu w ogóle ktoś korzysta z WiFi? Po za tym jak ktoś jedzie na urlop to nie bierze laptopa, bo jedzie odpocząć, a nie pracować, a osoby, które pracują na pewno nie korzystają z takich ofert.
Po za tym gdzie napisałem, że są najlepsi znowu wciskasz coś komuś kto nic takiego nie napisał.
Play kiedyś był dobry i co teraz mam też ich chwalić za to, że teraz nic nie dają czy jak? Bo nie rozumiem. Patrzymy na sytuację teraz, a nie co było kiedyś. Swoją drogą dziwne, że nie pamiętasz oferty 1TB w T-M za darmo albo 100GB za 10 zł ;)

https://www.speedtest.net/result/a/5504746145.png
 #1091694  autor: iphoneski
 15 mar 2020, 13:07
Nie musisz pracować, np ja na stacjach kolejowych pobieram odcinki seriali z Netflixa bo irytuje mnie buforowanie na trasie. Pobieraj odcinek na 15 Mb/s w czasie minutowego postoju, na pewno zdążysz ;)

Nie wiem czy tak teraz Play nic nie daje, jest promocja na 30 giga do końca kwietnia przecież.
 #1091695  autor: piotrzet
 15 mar 2020, 13:13
No tak zapomniałem Orange oferuje wszędzie min 300 Mb/s szczególnie na stacjach kolejowych :lol:
Po za tym pobieranie jakiegoś odcinka czy coś przy 10 GB to na ile tych odcinków starczy?
A gdzie są promocje w Play dla abonamentu?
Co do oferty na kartę to te 30 GB to i tak mało w porównaniu do konkurencji co daje.

#1091696  autor: iphoneski
 15 mar 2020, 14:17
piotrzet pisze:
No tak zapomniałem Orange oferuje wszędzie min 300 Mb/s szczególnie na stacjach kolejowych :lol:
300 nie ma, ale te 50:70 można wyciągnąć.
Po za tym pobieranie jakiegoś odcinka czy coś przy 10 GB to na ile tych odcinków starczy?
A kto ci powiedział, że mam 10GB transferu? A No tak, zapomniałem że w karcie T więcej nie ma ;)
A gdzie są promocje w Play dla abonamentu?
W grudniu był jakiś pakiet neta dla wybranych, a normalnie co jakiś czas jest darmowy film na Play Now albo darmowe kanały.
 #1091697  autor: Kryniczanin
 15 mar 2020, 14:25
T-Mobile dba o klientów...

Oplułem matrycę ze śmiechu...

Teraz dają jakieś drobne ochłapy a gdy inni rozdawali za darmo internet np. darmowe LTE w Play i RBM to T-Mobile wtedy pobierało 4 grosze za sprawdzenie stanu konta.

Taka to oto prawda o T-Mobile.
 #1091698  autor: ketton
 15 mar 2020, 14:51
piotrzet pisze:
Dla Ciebie lepiej jak w T-M jest lejek do 15Mb niż jak np. w Orange można mieć max szybki transfer gdzie jest to tylko możliwe. Pewnie chodzi Ci o to, że przy Twoich 15Mb na dłużej starczy Ci transferu niż u konkurencji? :lol:
piotrzet pisze:
Ale co to za argument w ogóle? Teraz sugerujesz, że szybszy transfer nie jest nikomu potrzebny, bo 10GB to mało.
piotrzet pisze:
15 mar 2020, 12:22
No tak zapomniałem teraz jak iphoneski ma nr w Orange to teraz będzie ich bronił zawzięcie ;)
Wszyscy na tym forum wiedzą, że wszędzie bezkrytycznie chwalisz tylko jedną, jedyną, słuszną sieć. Więc już zaorać bardziej się nie mogłeś.
 #1091699  autor: piotrzet
 15 mar 2020, 15:06
Gdyby to był pakiet większy 50 GB czy więcej wtedy można mieć zastrzeżenie co do prędkości, a nie gdy pakiet ma 10 GB i jest w ofercie do telefonu, a nie nawet internetowej. Ja wiem, że u nas w Polsce każdy za 10 zł chciałby mieć wszystko ale niestety tak to nie wygląda, a i będzie teraz jeszcze drożej zapewne ze względu na start sieci 5G.
Nie interesuje mnie co mówią/piszą o mnie inni. Gdybyś czytał moje posty to byś wiedział, że tak nie jest ale widać, że tego nie robisz więc też wypisujesz takie bzdury.

#1091702  autor: iphoneski
 15 mar 2020, 16:09
piotrzet pisze:
Ja wiem, że u nas w Polsce każdy za 10 zł chciałby mieć wszystko ale niestety tak to nie wygląda...
Akurat ja tam się specjalnie nie liczę z wydatkami, bo nie muszę, ale nie mam ochoty na umowę na 2 lata. Gdyby zrobili dobrą ofertę na czas nieokreślony to wtedy mogę ich brać pod uwagę, ale niestety takiej nie ma. Nie jestem w stanie przewidzieć jakiej ilości internetu w telefonie będę potrzebował za rok to jak mam wybrać pakiet? Mogę najdroższy, ale jeśli zmniejszy mi się potrzeba do 10GB to po co mam płacić za coś czego nie będę używał?
 #1091704  autor: piotrzet
 15 mar 2020, 16:38
Przecież logiczne, że jak wystartuje 5G to zużycie danych się zwiększy. Ja mam za 30 zł 70 GB i supernet video więc bardzo z czego nie miałem rezygnować, bo tańsza oferta taniej nie wychodziła i tak i tak.

#1091706  autor: ketton
 15 mar 2020, 17:21
piotrzet pisze:
Gdyby to był pakiet większy 50 GB czy więcej wtedy można mieć zastrzeżenie co do prędkości, a nie gdy pakiet ma 10 GB i jest w ofercie do telefonu, a nie nawet internetowej. Ja wiem, że u nas w Polsce każdy za 10 zł chciałby mieć wszystko ale niestety tak to nie wygląda, a i będzie teraz jeszcze drożej zapewne ze względu na start sieci 5G.
Nie interesuje mnie co mówią/piszą o mnie inni. Gdybyś czytał moje posty to byś wiedział, że tak nie jest ale widać, że tego nie robisz więc też wypisujesz takie bzdury.
Czytałem Twoje posty i pamiętam np. jak bardzo wyśmiewałeś wprowadzenie lejka w Playu w roamingu krajowym, a teraz natomiast sugerujesz, że prędkość transferu nie ma znaczenia jak ktoś ma mały pakiet danych. Gdzie tutaj logika i konsekwencja w tym co piszesz?
I następne zdanie nie związane z tym co poprzednio napisałem... eh.
Ale jeśli Ty w abonamencie przepłacasz za sieć premium to nie znaczy, że reszta osób chce mieć wszystko najlepiej za 10zł jak to określiłeś. Nie uogólniaj. Ja np. stawiam na dostępność usług (volte, wifi calling), jakość sieci oraz dostępne paczki danych w ofercie. I jak każdy świadomy klient zwracam uwagę na relację ceny do jakości. Ty na szczęście nie musisz w ogóle kalkulować, bo jak piszesz wszystko co najlepsze ma T-M. A ja tak się składa mam to wszystko, i uwierz że tak się da nie tylko w T-M i nie trzeba przepłacać. I wyobraź sobie, że nawet nie muszę akceptować zgód marketingowych aby urwać 5 zł na abonamencie, ani podpisywać umowy na 24 m-ce jak Ty to zapewne zrobiłeś. Jeśli się mylę, to mnie popraw.
To, że Cię nie obchodzi zdanie innych osób na tym forum, to wiadomo od dawna. Ale dziękuję Ci raz jeszcze, że mnie przynajmniej utwierdziłeś w przekonaniu, że pisanie z Tobą to strata czasu.
Co by nie napisać- T-M najlepsze. :lol:
 #1091707  autor: marcin19883
 15 mar 2020, 17:25
piotrzet pisze:
15 mar 2020, 12:26
No ale to problem T-M a nie nasz ;)
Tym bardziej, że to im średnią obniża
Średnia idzie w górę, bo abonamentowcy robia speedtest i prędkości są wyższe o kilka Mbps i potem się chwalą jacy są dobrzy. A patrząc głębiej, to mają najmniejszą liczbę osób testujących prędkość i najmniejsze obciążenie. Jak dla mnie wygrywa PLAY, bo ma najwięcej testujących sieć i wynik nadal wysoki.
 #1091709  autor: piotrzet
 15 mar 2020, 17:33
ketton
Czy lejek w RK w Play ma takie samo ograniczenie jak w prepaid w T-M? Czy 5 razy mniejsze? Po za tym gdyby ten lejek w Play był 5 Mb/s, a nie 3 Mb/s też problemu by nie było gdyż taka prędkość gwarantuje oglądanie materiałów w jakości FullHD.
Gdzie napisałem, że T-M ma wszystko najlepsze? Czy jest ogólnie najlepsze? Proszę pokaż mi tą moją wypowiedź w której tak było napisane.

marcin19883
Niestety ale żeby średnie wyniki były wiarygodne to każdy musiałby mieć flagowca, a nie różne telefony żeby nie było ograniczenia po stronie terminala tylko sieci, a tak to średnie wyniki w obecnej chwili są o kant d potłuc. Co do testów wiarygodne są tylko tzw drive testy, które nie tylko testują prędkości ale i połączenia i inne rzeczy, a takich jest jak na lekarstwo i ostatnio taki był dawno temu.

#1091710  autor: marcin19883
 15 mar 2020, 17:44
piotrzet pisze:
15 mar 2020, 17:33
Co do testów wiarygodne są tylko tzw drive testy
Tu się zgadzam. Nawet robimy takie testy sami. Dlatego ja się opieram na stabilności sieci w mojej okolicy i w promieniu 100km gdzie przebywam. Dlatego mówię, że PLAY zasięgowo wygrywa poza miastami i w małych miastach.
 #1091711  autor: piotrzet
 15 mar 2020, 18:08
"Dlatego mówię, że PLAY zasięgowo wygrywa poza miastami i w małych miastach."
W takim razie czekamy wszyscy na testy, które to potwierdzają.

• Strona 210 z 212
  • 1
  • 208
  • 209
  • 210
  • 211
  • 212
  • 1
  • 208
  • 209
  • 210