DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 183 z 185
  • 1
  • 181
  • 182
  • 183
  • 184
  • 185
 #1079596  autor: matek451
 31 sie 2019, 16:54
A skąd tam ma być zasięg N! ? Nędza z 800/900MHz stoi kilka kilometrów od trasy za lasami. To co piszesz na temat sprzętu kupy się nie trzyma. Wypada przyjąć do wiadomości czarna dziurę w N! i tyle, póki co bez szans na zmianę w tym temacie. Nawet na czysto wirtualnej mapie Orange czy T-Mobile jest tam dziura a w realu jeszcze gorzej.
 #1079597  autor: piotrzet
 31 sie 2019, 16:57
Polecam w takim razie porównać sobie iPhony z Samsungami czy nawet Sony. Niestety ale zasięg jest słabszy i to zauważalnie. I to nie tylko sieci komórkowych ale i WiFi. Dlatego nie jest to dobry sprzęt do testów.
Ja nie twierdzę, że N! tam może nie mieć zasięgu, po pokrycie 100% nie jest możliwe niestety. Kwestia też tego na czym się testuje.

https://www.speedtest.net/result/a/5045243655.png
 #1079598  autor: iphoneski
 31 sie 2019, 17:07
A tak to jeszcze nie miałem, jak porównywałem z huawei i samsungami i nie było dużej różnicy. Nawet wskaźnik RSRP z routerem porównywałem kiedyś i podobnie wskazywał.
 #1079602  autor: 3G
 31 sie 2019, 18:50
Jeruzal gm. Kowiesy woj. łódzkie - poszukajcie tutaj zasięgu T-mobile wewnątrz budynków 8) Tak - Plus i Play w tym miejscu również nie istnieją :D

http://www.speedtest.net/android/4992503276.png
 #1079603  autor: piotrzet
 31 sie 2019, 18:53
Dobrze, że przynajmniej w większości sieci można ratować się VoWiFi. ;)
Niestety ale chyba czasów kiedy 100% powierzchni kraju będzie pokryte to nie doczekamy.

#1079605  autor: 3G
 31 sie 2019, 21:57
Szkoda, że w niektórych tylko w abonamencie :wink:

http://www.speedtest.net/android/4992503276.png
 #1079617  autor: Kryniczanin
 01 wrz 2019, 10:04
A co ma do wyboru w T-Mobile abonament?

Oferta głosowa bez telefonu - śmiech na sali, oferta internetowa bez sprzętu - tu nawet króliki tarzają się ze śmiechu jak ją widzą.

Heyah jako odpowiednik Nju Mobile, Plusha, Red Bull Mobile - można to tylko tak podsumować buahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahaha.

Ogólnie - syf, kiła i mogiła.

I nie chodzi mi o to, że coś ma być po 9,90 jak kiedyś a2 mobile. Cena nie jest najważniejsza a jakość i komfort.

Jakości nie ma w T-Mobile, komfortu użytkowania (np. umowa bezterminowa) tym bardziej
 #1079618  autor: piotrzet
 01 wrz 2019, 10:24
Pomyliły ci się sieci. Jakości to nie ma w Plusie. Wszystkie inne czyli Orange, Play, T-Mobile jakąś jakość oferują.

Niby nie od dzisiaj jesteś na forum, a dalej nie wiesz, że konkurencją dla ofert abonamentowych są oferty abonamentowe. Czyli malutkie porównanie specjalnie dla ciebie: Play 75zł 35 GB, plus karta dodatkowa 150 GB, Orange 75zł, 30 GB, T-M 79zł 70 GB i Supernet Video, więc jak widać oferty porównywalne, a kwestia wyboru to kwestia potrzeb. Zresztą nic nowego.

Oferta głosowa również jest porównywalna jak u konkurencji wystarczy porównać każdą taryfę i wygląda to podobnie jak w najwyższym abonamencie.

Heyah to owszem odpowiednik NJU itd tylko, że do tej pory konkurencyjnej oferty nie zaprezentował, a więc wybór jest prosty albo Nju albo coś innego.

Co do komfortu użytkowania są inne sieci, które oferują oferty bezterminowe nie wiem jaki problem jest, że T-M tego nie ma. Na szczęście jest konkurencja, która ma takie oferty.

Pomijam już fakt wprowadzania klientów w błąd przy jego ofercie internetu mobilnego. Gdzie niby jest LTE bez limitu, a tym czasem są lejki, które nie są określone w regulaminie i tym sposobem za 90zł jest pewne 100 GB, a w Play za 69zł 3x tyle, czy w T-M za 10zł więcej.

#1079620  autor: Kryniczanin
 01 wrz 2019, 10:46
Jakości to nie ma w T-Mobile i Orange. Komfortu tylko w T-Mobile od tylu to wiadomo. Sieć na szkielecie LTE 800 nie może mieć jakości. Tylko nie opowiadaj tutaj o VoLTE i WIFI Calling bo to jest już zwyczajnie nudne...

Są i inne porównania

Internet T-Mobile 25gb za 25 pln dwa lata umowy, Play 10gb za 10pln z możliwością rozszerzenia umowa na czas nieokreślony.
Play 75zł 35 GB, plus karta dodatkowa 150 GB, Orange 75zł, 30 GB, T-M 79zł 70 GB i Supernet Video
Ty to nazywasz porównywalne? Akurat w tej kategorii Play zjada wszystkich właśnie przez dodatkową kartę. Za 150GB ile płacisz w T-Mobile bez sprzętu? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ja za no limit i 30 gb płacę 21,99 w abonamencie umowie bezterminowej. Jak mi potrzeba będzie większego roamingu to dopłacam 20 pln a i korzystam do woli i tak taniej o 30 pln niż w W4.
 #1079636  autor: piotrzet
 01 wrz 2019, 13:08
Kryniczanin
Liczba stacji z samym L800 ciągle maleje. Nie wiem informacji nie czytasz czy jak? Czy tylko udajesz, że ich nie widzisz?
Ty to nazywasz porównywalne? Akurat w tej kategorii Play zjada wszystkich właśnie przez dodatkową kartę. Za 150GB ile płacisz w T-Mobile bez sprzętu? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Żeby włożyć dodatkową kartę to trzeba mieć DS. Oczywiście dla osób, które potrzebują internetu w telefonie do chmury itp będzie to najlepsza oferta w tym momencie.
Bo jak już ktoś zużywa dużą część transferu na yt to oferta Play startu do oferty T-M.
I tak jak pisałem to kwestia wymagań, bo niestety ale w tym wypadku nie da się określić co lepsze i o tym pisałem. W Play też płacisz od razu za internet w UE, w T-M nie.
Ja za no limit i 30 gb płacę 21,99 w abonamencie umowie bezterminowej. Jak mi potrzeba będzie większego roamingu to dopłacam 20 pln a i korzystam do woli i tak taniej o 30 pln niż w W4.

Żadnej nowości w tym co napisałeś nie widzę. Są różne oferty i podejrzewam, że jeszcze i tak tańszą od tego można znaleźć. Tylko, że niestety ale oferty typu Flex, Next, Plush czy MNVO konkurencją dla ofert z W4 nie są. Co widać zresztą cały czas w wynikach operatorów. W każdej sieci abonament z każdym kwartałem ma kolejnych użytkowników.
Prepaid i pozostałych też :-D

No i znowu to co tyczy się Plusa piszesz w odniesieniu do T-M. Ja nie wiem jak tak można mylić dwie sieci ze sobą :lol:

Edit:
Zapomniałem odnieść się do oferty Play ile będzie kosztował podobny pakiet w T-M czyli miesięcznie min 185GB.
Według informacji, które są na internecie niestety nie ma opcji wzięcia również takiego samego pakietu. Natomiast pakiet 205GB będzie kosztował 33zł więcej. Ale w tym dostaniemy również pakiet internetu w UE. Ale w tym momencie nie ma informacji jaki więc trudno to wyliczyć dokładnie.

• Strona 183 z 185
  • 1
  • 181
  • 182
  • 183
  • 184
  • 185
  • 1
  • 181
  • 182
  • 183